Yılbaşında Türkiye Kupası Sürprizi

Ziraat Türkiye Kupası 3 ve 4. hafta karşılaşma programı açıklandı.

Yılbaşında Türkiye Kupası Sürprizi

Ziraat Türkiye Kupası 3 ve 4. hafta karşılaşma programı açıklandı.

20 Aralık 2014 Cumartesi 08:10
Yılbaşında Türkiye Kupası Sürprizi
 Futbolseverler yılbaşı günü de futbola doyacak. TFF tarafından açıklanan maç programına göre; 31 Aralık ve 1 Ocak tarihlerinde de Türkiye Kupası maçları oynanacak.

İki haftalık maç programı şöyle;

3. HAFTA
23 Aralık Salı
13.00 Karagümrük-Mersin İdmanyurdu (Vefa Stadı)
13.00 Ankaragücü-Kardemir Karabükspor (Ankara 19 Mayıs)
15.15 Giresunspor-Gençlerbirliği (Giresun Atatürk)
17.00 Diyarbakır BŞB-Galatasaray (Diyarbakır Atatürk)
20.00 Fenerbahçe-Altınordu (Şükrü Saracoğlu)

24 Aralık Çarşamba

12.45 İstanbul Başakşehir-Sivas 4 Eylül (Recep Tayyip Erdoğan)
13.00 Balçova Yaşam-Eskişehirspor (Kemalpaşa Ulucak Stadı
13.00 Kayserispor-Bayburt (Kadir Has)
15.00 Konyaspor-Cizrespor (Konya Büyükşehir Stadı)
17.15 Sivasspor-Gaziantep BŞB (Sivas 4 eylül)
18.45 Samsunspor-Bursaspor (Samsun 19 Mayıs)
20.30 Beşiktaş-Adana Demirspor (Atatürk Olimpiyat)

25 Aralık Perşembe
13.00 Keçiörengücü-Akhisar Bld (Ankara Aktepe)
13.00 Sarıyer-Rizespor (Yusuf Ziya Öniş)
18.00 Gaziantepspor-Tuzlaspor (Kamil Ocak)
20.30 Trabzonspor-Manisaspor (Hüseyin Avni Aker)

4. HAFTA
30 Aralık Salı
12.45 Sivas 4 Eylül Bld-İstanbul Başakşehir (Muhsin Yazıcıoğlu Spor Komp.)
15.00 Gençlerbirliği-Giresunspor (Ankara 19 Mayıs)
16.30 Karabükspor-Ankaragücü (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)
18.00 Altınordu-Fenerbahçe (İzmir Atatürk)
20.30 Adana Demirspor-Beşiktaş (5 Ocak Fatih Terim) 

31 Aralık Çarşamba
11.30 Cizrespor-Konyaspor (Cizre İlçe / seyircisiz)
13.00 Tuzlaspor-Gaziantepspor (Tuzla Belediye Sahası)
13.00 Bayburt-Kayserispor (Bayburt Genç Osman)
13.00 Akhisar Bld.-Keçiörengücü (Manisa 19 Mayıs)
13.00 Gaziantep BŞB-Sivasspor (Kamil Ocak)
14.00 Galatasaray-Diyarbakır BŞB (TT Arena)
16.00 Rizespor-Sarıyer ( Yeni Rize Şehir)
16.00 Bursaspor-Samsunspor (Bursa Atatürk)

1 Ocak Perşembe

13.00 Eskişehirspor-Balçova Yaşam (Eskişehir Atatürk)
15.30 Mersin İdmanyurdu-Karagümrük (Tevfik Sırrı Gür)
18.00 Manisaspor-Trabzonspor (Manisa 19 Mayıs)

Son Güncelleme: 20.12.2014 09:48
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner573

banner575