Yusuf Erdoğan'dan Takım Arkadaşına Gönderme

Yeni sezon hazırlıklarına Isparta’da devam eden Trabzonspor’ da futbolcuların arasında ki esprili konuşmalarda dikkat çekiyor.

Yusuf Erdoğan'dan Takım Arkadaşına Gönderme

 İdmanda bir birlerine şakayla karışık takılan futbolcuların arasında ki arkadaşlık bağı da daha da kuvvetleniyor. İdmanlar sırasında futbolcuların bir birlerine şakayla karışık takılmaları ise gülümsemelere neden oluyor. 

Bu takılmalardan biri ise 1461 Trabzon’dan takım arkadaşı olan ve beraber Trazonspor’a transfer olan Yusuf ile Fatih’in arasında yaşandı. 
Fatih geçtiğimiz günlerde omzundan yaşadığı sakatlık sonrası ameliyat olmuş ve takımdan ayrı çalışarak form tutmaya çalışıyor. Takıma dönmesi için yaklaşık 2 aylık bir sürenin geçeceği kaydedilirken kampta takımdan ayrı olarak düz koşu yapıyor. 

Takımla beraber çalışan Yusuf ise form tutmak için kondisyon antrenmanında, düz koşu yapan Fatih’e esprili bir şekilde, “Oh ne güzel idman yapıyorsun. Yürüyerek idmanı tamamlıyorsun. Bizim burada canımız çıkıyor” diyerek şakayla karışık takıldı. Yusuf’un bu sözlerine ise Fatih gülümseyerek karşılık verdi.

Kaynak: 61saat

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.