Yusuf 'un Menajeri Noktayı Koydu

Son günlerde Yusuf Erdoğan’ın Beşiktaş ile anlaştığı yönündeki çıkan ve Trabzonsporlu taraftarların tepkisine neden olan haberlerden sonra genç yıldızın menajeri Batur Altıparmak HaberTS.com’a konuştu.

Yusuf 'un Menajeri Noktayı Koydu

Yusuf Erdoğan’ın Beşiktaş ile anlaştığı yönünde çıkan haberlerin ardından HaberTS.com’a konuşan Batur Altıparmak, ”Yusuf Erdoğan Trabzonspor Kulübü’nün futbolcusudur. Bize şuana kadar Beşiktaş’tan bir teklif gelmedi. Bizim aracılığımız ile futbolcuya bir teklif gelirse de, bizim yapacak olduğumuz ilk iş gelen bu teklifi sözleşmesi elinde bulunan kulübe iletmek olur. Kulüpler anlaşmadan asla ve asla futbolcunun bir başka kulüple görüşme ihtimali yoktur. Şu ana kadar da Yusuf Erdoğan için Trabzonspor Kulübü’nün bizden şu kulüp ile görüşün şeklinde talebi olmadı.” Dedi.

Trabzonspor ile 2018 yılına kadar sözleşmesi bulunan Yusuf Erdoğan ‘ın Beşiktaş ile anlaşma sağladığı haberlerinin şuan için gerçeği yansıtmadığı ortaya çıktı.

Ayrıca Beşiktaş'ın futbolcu satışı gerçekleştirmeden Yusuf Erdoğan'ı transfer etme şanslarının da olmadığı, Avrupa'nın önemli takımlarının da genç yıldız için Trabzonspor Kulübü'nün kapısını çaldığı biliniyor.

Kaynak: HaberTS.com / Ali Çil

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Galyanli - 2 yıl önce
Her yerde bu haber var umarim yusuf biyere gitmez
Avatar
anti ts - 2 yıl önce
aklın varsa git yusuf bjk ye hem seni iyi tanıyan şenol hocada orda yoksa 2 sene sonra anadolu takımlarında sürünürsün bakgör