Alper Potuk'un Aklı Trabzonspor'da

Eskişehirspor açıklama yaptı

Alper Potuk'un Aklı Trabzonspor'da

Eskişehirspor Sportif Direktörü Zafer Tüzün, Alper Potuk için gelen transfer tekliflerini değerlendireceklerini söyledi.

Radyospor'dan Özgür Sancar'ın sorularını yanıtlayan Eskişehirspor Sportif Direktörü Zafer Tüzün, "Alper Eskişehirspor'u temsil ediyor. Eskişehirspor'ludur, özkaynağımızdan gelen bir oyuncudur. İsteriz ki Alper sezon sonuna kadar bizimle devam etsin; ama sonrası ne olur onu hiç kimse bilemez. Alper'le ilgili duyumlar alıyoruz; ama henüz resmi teklif gelmedi. Futbolcularımız maçlara odaklanıyorlar. Etap etap gitmek gerekir. Devre arasında bir teklif gelirse bakacağız" dedi.

TWEETLER ONA AİT DEĞİL

Alper'in sosyal medya olarak adlandırılan ortamda, gönlünün Trabzonspor'da olduğunu dair yazılar yazdığı iddiasıyla ilgili olarak ise Tüzün, "Alper'le ilgili tweeti gülerek okuduk. Biz uçaktayken, kendisiyle ilgili bir tweet atılmış. Alper iddia edildiği gibi veda içeren ya da bir başka takıma gitmek istediğiyle ilgili bir tweet atmadı. Onun adına başka birisi atmış. Alper'in ismiyle bir twitter hesabı açılmış ve bazı tweetler atılmış. Bunların gerçekte Alper'le ilgisi yok. Olay bundan ibaret" dedi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
CENGİZ AYDIN - 4 yıl önce
topçu alacaksan alper i̇ al...trabzona 10 sene hi̇zmet etsi̇n....tabi̇ sadri̇ şener bu sene alir seneye satar oda ayri bi̇r konu
Avatar
Bulamu..61 - 4 yıl önce
zokora'nın yerine alper,sağ açığada hurşit meriç yeter,10 sene transfer yapmayın razıyız ama mustafa hocayı getirin takımın başına..ama bizde onları alacak yönetim nerdeeeee...