Aslan'dan Transfer Açıklaması

Trabzonspor Kulübü Başkan Yardımcısı ve Basın Sözcüsü Yakup Aslan, transferde adı Beşiktaş ve Galatasaray gibi takımlarla anılan Olcan Adın'ı satmayacaklarını yineleyerek, oyuncunun sözleşmesini uzatmak istediklerini söyledi.

Aslan'dan Transfer Açıklaması

 Hafta sonu İstanbul'da  yönetim kurulu olarak toplanarak geçen sezonu değerlendirdiklerini, gelecek  sezonla ilgili yapılacak çalışmaları konuştuklarını belirtti.
 
Gelecek sezon hedefleri doğrultusunda şampiyonluğa oynayacak bir kadro  oluşturacaklarını ifade eden Aslan, "Hedeflerimiz varken önemli oyuncularımızı  veremeyiz. Şampiyonluğa oynayacak bir kadro kurma peşindeyiz. Olcan Adın'ın  Türkiye'de yerini dolduracak oyuncu yok. Olcan'ın yerine daha iyisini bulamayacağımız için başka bir kulübe satışı söz konusu olamaz, hedeflerimize de  aykırıdır" dedi.
 
Olcan ile 1 yıllık daha sözleşmelerinin bulunduğunu anımsatan Aslan,  "Milli takım kampı sonrası kendisiyle sözleşmesinin uzatılması konusunda  görüşeceğiz. Bizim amacımız Olcan'ı vermek değil, sözleşmesini uzatmak istiyoruz"  diye konuştu. Toplantıda teknik sorumlu Hami Mandıralı'nın durumunun gündeme  gelmediğini anlatan Aslan, şunları söyledi: "Biz onun verdiği rapor doğrultusunda transfer çalışmalarını  yapıyoruz. Genç, bonservisi elinde bulunan oyuncular arıyoruz. Direkt oynayacak,  kulübede oturmayacak, takıma hemen katkı sağlayacak oyuncular olacak. Geleceğe  yönelik oyuncular olmayacak. Bu yönde yerli ve yabancı oyuncularla irtibat  halindeyiz. Ciddi hedefler koyduk. Geçen yıldan itibaren izlettiğimiz oyuncular  var. İsabetli kararlar vererek gelecek sezon iyi bir kadro oluşturmanın gayreti  içindeyiz."
 
Fransız oyuncu Malouda'nın takımdan ayrılmak istediğini belirten  Aslan, bu oyuncuyla yapacakları görüşmenin ardından durumun netlik kazanacağını  kaydetti. Aslan, Portekiz'in Benfica Kulübü'nde forma giyen Cardozo'nun transfer  gündemlerinde bulunmadığını sözlerine ekledi. 

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.