Aykut Transferi Kesinleşmedi

Trabzonspor'un ısrarla transfer etmek istediği Aykut Demir olayında flaş gelişme.

Aykut Transferi Kesinleşmedi

Sporx adlı internet sitesinin Trazonspor'a transferini duyurduğu Aykut ile ilgili bugün bir görüşme daha yapılacağı ve bu görüşmenin ardından transferin netleşeceği kaydediliyor.

Trazonspor'un defans hattını güçlendirmek için transferinde ısrarlı olduğu Aykut Demir ile ilgili bugün flaş iddialar gündeme geldi. Ulusal yayın yapan Sporx adlı internet sitesinin haberinde Aykut Demir ile her konuda anlaşıldığı ve hatta imzaların Perşembe günü atılacağı ileri sürülmüştü. 
Ancak Trabzonspor kurmaylarından edinilen bilgiye göre Aykut konusunda Gençlerbirliği henüz anlaşma sağlanmadığı kaydediliyor. Akut Demir'in transferide hala para pürüzünün devam ettiği bu oyuncu için Beşiktaş'ın devreye girdiği kaydediliyor. 

Bu nokada her iki kulübün de sıkı pazarlıklar yaptığı ve bugün bir görüşme daha yapılacağı kaydediliyor. Bu görüşmenin ardından Aykut'un Trabzonspor'a transferinin netlik kazancağı kaydedilirken futbolcunun Trabzonspor'a transfer olmak istediği ve oyuncunun bu isteğinin de transferde önemli bir rol oynayacağı kaydedildi. 

Aykut'un şuanda ailesi ile birlikte memleketi Trabzon'da olduğu kaydedildi. 


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
erdem uygun - 4 yıl önce
bu kadro 50 kişi oldu galiba bu ne ya onu al bunu al bitane satmadınız bakalım halimiz nice olur
Avatar
AHMET TONBUL - 4 yıl önce
hayirlisi olsun.
Avatar
olgaç kaman - 4 yıl önce
ha gayret :))
Avatar
can - 4 yıl önce
evet beee defansa bakkk... giray ve aykut ikilisi cok guzel