Aynı İsim Yeniden Gündeme Geldi

Trabzonspor, ara transfer için çalışmalarını sürdürürken, listesini de büyük ölçüde belirledi.

Aynı İsim Yeniden Gündeme Geldi

Önceliği yerli oyunculara vermeyi düşünen bordo-mavililer, yıldız adayı olarak ise Tottenham'ın gözden çıkardığı Emmanuel Adebayor'u belirledi.

Ocak ayında en az 3 oyuncu almayı planlayan yönetimin transfere 8 milyon euro ayırdığı ve bunun büyük kısmını Adebayor için kullanacağı belirlendi. Tottenham'da forma giymekte zorlanan Togo'lu yıldızın transferiyle ikinci başkan Sebahattin Çakıroğlu'nun bizzat ilgilendiği vurgulanırken, görüşmelerin menajerler aracılığıyla devam ettiği öğrenildi. Yönetim kurulunun, Arsenal'li Nicklas Bendtner, Manchester City'li John Guidetti için de nabız yoklamalarını sürdürdüğü dile getiriliyor. Bordo-mavililerin, yerli futbolcu transferinde ise takas formülüne ağırlık vereceği ifade edildi.

BATUHAN VE VOLKAN SATILIK!
Gaziantepspor'dan Muhammed Demirci, Orhan Gülle, Bursaspor'dan Serdar Aziz gibi isimlerle ilgilenen Fırtına, ön temasları sürdürüyor. Kadro dışı bırakılan Volkan Şen ve Batuhan Karadeniz'le ise ara transferde yolların ayrılması planlanıyor. Batuhan'a Şanlıurfa talip. Volkan Şen'i ise Bursaspor'un istediği öğrenildi. Ayrıca Alanzinho'ya yurt içinden, Janko'ya ise ülkesinden teklif olduğu bildirildi.

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.