Başkan Devreye Girdi

Hacıosmanoğlu'ndan, Cardozo talimatı...

Başkan Devreye Girdi

 Dünyaca ünlü bir golcü için düğmeye basan ve Oscar Cardozo ile anlaşarak taraftarını heyecanladıran Trabzonspor, Benfica'yı ikna etmekiçin dört koldan atağa kalktı. Portekiz ekibi, 2016'ya kadar sözleşmesi olan Paraguaylı forveti satmaya sıcak bakıyor ancak bonservis bedelinin peşin ödenmesini talep ediyor. Karadeniz ekibi ise 4 taksitte ısrarlı. Benfica yönetimi ayrıca banka teminatını şart koşuyor. Görüşmeler bu noktada tıkanırken, bir an öncce işi bitirmek isteyen başkan İbrahim Hacıosmanoğlu devreye girdi. 

Gelişmeleri yakından izliyor 
Cardozo'nun menajeri Aytekin Eraybakan ve kulübün transfer komitesine "Bu işi en geç cuma gününe kadar bitirin. Gelecek futbolcu uyum sürecini bir an önce atlatmalı" talimatını veren başkan Hacıosmanoğlu'nun gelişmelerin olumlu olması halinde pazartesi günü Portekiz'e giderek bizzat Benfica ile masaya oturacağı belirtiliyor. Uzun zamandır kulübünde mutsuz olan 1.93'lük dev golcü gelişmeleri yakından izliyor, işin bitmesini bekliyor.

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
emre guler - 3 yıl önce
Insallah olur bu is
Avatar
Mehmet BALIKÇI - 3 yıl önce
Bunlar hiç birşey alamazlar konuşmak ve gündem meşgul etmekten başka birşey yapmıyorlar. Hazırlık dönemi başladı hala onu bunu getiriyoruz beceriksizlik bunun adı