Başkan O Transferi Noktaladı

İbrahim Hacıosmanoğlu Olcan Adın haberlerine cevap verdi

Başkan O Transferi Noktaladı

 Hacıosmanoğlu yaptığı açıklamada, "Olcan'ın transferi konusunda yazılıp çizilenler tamamen bir senaryodan ibaret. Sayın Ünal Aysal'la birlikteliğimizde bırakın anlaşmayı filan Olcan'ın adı bile geçmedi. Yazılanları hayretle okuyorum" dedi. Başkan Hacıosmanoğlu, "Sayın Ünal Aysal başkanla maçtan önce bir araya geldik. Şehrimize gelen takımlarımızın başkan ve yönetimlerine geleneksel hale getirdiğimiz bu yemekte bu defa Ünal Aysal ve yönetici arkadaşlarla beraber olduk sohbet ettik yemek yedik. Ertesi günü bakıyorum biz Ünal beyle Olcan konusunda oturup konuşmuşuz anlaşmışız filan. Bu kadar yalan olur. Pes vallahi. Çünkü ne o yemekte ne sonrasında aramızdaki sohbette Olcan'ın adı bile geçmedi. Kaldı ki bu takım önümüzdeki sene şampiyonluğa oynayacak. Bu kulübün başkanı Olcan'ı satmayacağız diyorsa daha neyin senaryosunu yazıyorsunuz. Açık ve net bir şekilde söylüyorum Olcan'ı satmayacağız. Bunu daha nasıl ifade edebilirim. Yok Olcan'da demiş ki ben Beşiktaş'a gideceğim, Galatasaray'a gitmem diye. Yahu bu kadar yalanı nasıl uyduruyor bu yazanlar pes diyorum" tepkisini gösterdi.

Başkan Hacıosmanoğlu, "Peki maç öncesi bu yemekte Galatasaray cephesinden Olcan'lı ilgili bir teklif veya yoklama oldu mu ?" sorusuna ise, "Böyle bir talepte olmadı. Maça gelmiş bir insan böyle bir talepte bulunur mu, böyle bir ahlaksızlığa müsaade de etmeyiz. Benim gibi bir adama böyle bir talep kimse yapamaz" açıklamasını yaptı.

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
talat taha güngör - 3 yıl önce
Sayin başkan birak siktirsin gitsin
Avatar
Cengiz. Saral - 3 yıl önce
Başkan. Helal. Sana. Olcanı. Hiç. Ne. Galatasaray'a. Ne. Beşıktaşa. Hata. O. Selcük. İbnesi. Varya. O. Abartıyor. Oyuncuları. Burağıta. O ayartı. Galatasaray. Sen. Ten. Bir. Ricam. Var. Kaliteli. Oyuncu
Al. Satınmı. Bara. Etsın
Olcan. Gibi
Avatar
kağan aydemir - 3 yıl önce
Hangi takım şampiyonluğa oynayacak bırakın allah aşkına ya