Ekdal Anlaşmaya Uymadı

Trabzonspor'un yakından ilgilendiği Albin Ekdal için her geçen gün talipler artıyor.

Ekdal Anlaşmaya Uymadı

 Menaceri Martin Klett İstanbul’a kadar gelen İsveçli oyuncu için Cagliari, Torino ve Palermo’nun da devreye girdiğini iddia ederek bonservis bedelini 4.5 milyon Euro’ya kadar çekti. İlk etapta 2.5 milyon Euro’dan başlayan transfer görüşmelerinde rakamın 2 katından fazlaya çıkmasından sonra İsveçli oyuncunun da uçtuğu bildirildi. 

Ekdal’ın da Trabzonspor’a gelmek için 1.2 milyon Euro’yu kabul ettiği daha sonra ise 1.7 milyon Euro istediği öğrenildi. Trabzonspor’un bu etapta Ekdal’dan vazgeçeceği ileri sürülüyor. Sportif Direktör Süleyman Hurma’nın dirsek teması devam ederken, en geç bir hafta içinde transferin olumlu ya da olumsuz yönde netleşmesi bekleniyor.

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Neşet - 2 yıl önce
Merhaba sayfa yoneticisi boyle rezil bir paylasim yapiyonuzki bakinca insan delirmeye kasini gözünü kiristirmaya insan kendinden geciyo olmadik luzumsuz islerle ilgilenmeyi ayni gonderileri değişiklik yapip sunmak neyin politikasi ben anlayamadim size bu gonderimi yapip sayfanizdanda cikiyorum takip edilecek bir dogru yaninizda hic yok