Flaş Haber
Kapat

Fiyatı Belli Oldu

Trabzonspor Genel Sekreteri Köksal Güney, Galatasaray ve Beşiktaş'ın transfer listesinde bulunan Olcan Adın için açıklamalarda bulundu...

Fiyatı Belli Oldu

Trabzonspor Genel Sekreteri Köksal Güney, Galatasaray ve Beşiktaş'ın transfer listesinde bulunan Olcan Adın için açıklamalarda bulundu...

09 Haziran 2014 Pazartesi 15:38
Fiyatı Belli Oldu
 Trabzonspor Genel Sekreteri Köksal Güney, Galatasaray ve Beşiktaş'ın transfer listesinde bulunan Olcan Adın için açıklamalarda bulundu. Güney, resmi bir teklif almadıklarını ancak başkanlar düzeyinde görüşmelerin sürdüğünü belirtirken, yetenekli oyuncuyu 5 milyon euronun altında bir teklife bırakmayacaklarını söyledi.

BAŞKANLAR DÜZEYİNDE 

Konuyla ilgili olarak Radyospor'a konuşan Trabzonspor Genel Sekreteri Köksal Güney, "Resmi teklif yok; ama bir takım görüşmeler var. Başkanlar düzeyinde olabilir. Olcan değerli bir oyuncu, görüşmelerin olması normal" dedi. 

"BİR STANDART BELİRLEDİK "

Olcan Adın'la ilgili kararı verdiklerini belirten Güney, "Bizim tavrımız belli, birinci planda Olcan'ın kalmasını istiyoruz; ama olmuyorsa böylesine önemli bir oyuncunun değeri vardır. Başkanımız da ifade etti; 5 milyondan aşağı olmaz. Ancak biz asla illa şu rakam olacak demedik. Bu konularda mutlak rakamlardan bahsedemezsiniz. Biz bu konuda sadece bir standart belirledik. Temaslar var. Olması normal, tıpkı bizim de transfer için başka takımlarla yaptığımız türden temaslar" şeklinde konuştu. 

"HER ŞEY ŞARTLARA BAĞLI "

Köksal Güney, Beşiktaş'la başlayan temaslar nedeniyle Olcan'ın yüzde yüz Beşiktaş'a gideceği ya da Beşiktaş'a gitmek istediği şeklinde yorumlar yapılmasını doğur bulmadığını ifade ederek, "Olcan profesyonel futbolcudur. Asla İstanbul'daki büyük takımlar arasında bir tercihi olduğu yönünde bir eğilim göstermez. Profesyoneldir. Hangi takımın daha iyi tekliflerle geleceğini, hangi takım tarafından daha uygun koşulların sunulacağını bilemezsiniz" dedi. 
Son Güncelleme: 09.06.2014 15:44
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
arsin 61 2014-06-09 16:50:10

satcaksiniz ya a.koim kiviriyorsunuz

banner573

banner575