Giray Bulak Transfer Haberlerine Açıklık Getirdi

Giray Bulak basında çıkan bilgi kirliliğini önlemek için önemli açıklamalarda bulundu

 Giray Bulak Transfer Haberlerine Açıklık Getirdi

Best FM Spor Müdürü Özkan Öztürk’e konuşan Giray Bulak, Trabzonspor’un bir dünya kulübü olduğunu belirterek, “Trabzonspor’da daha önce çalıştığım zaman kulüp, 3-4 kişi ile yönetiliyordu. Şu an dünya ile entegre olmuş bir kulüp var. Trabzonspor şu an çok ileri seviyede, bu doğrultuda kulüpten istekler de çok arttı. Her şey iyi gidiyor” ifadelerini kullandı. “Eldeki kadroda şişkinlik var” 

Transferin başlı başına bir sorun olduğunu belirten Giray Bulak, “Çok transfer yapmaktansa yapmamak bazen daha çok fayda sağlıyor. Ama eldeki kadromuzda şişkinlik var onları azaltmak ve sayısal anlamda bir seviyeye çekmekte önemli. Hem bunun için hem de transfer için çalışmalarımız sürüyor" dedi. “Serdar’ı istiyoruz” 

Transferde çok konuşulan Serdar Kurtuluş – Sapara takası ile ilgili çok önemli açıklamalarda bulunan Bulak, “Bilgi kirliliği olmaması açısından net cevap vereyim. Böyle bir durum var. Gaziantepspor bizden Sapara’yı istiyor, biz de onlardan Serdar’ı istiyoruz. Sadece bununla sınırlı değil. Sivasspor’dan oyuncu istiyoruz onlarda bizden oyuncu istiyor. Böyle her iki tarafın karşılıklı menfaatine olabilecek transferleri değerlendirip sonuca ulaşmaya çalışıyoruz” dedi. “Batuhan için girişim yok” 

Genel Menajer Bulak, transferler ile ilgili görüşmelerin sürdüğünü belirterek, “Batuhan Karadeniz ile ilgili herhangi bir girişimimiz olmadı. Transfer sezonu bitene kadar çalışmalarımız aynı şekilde sürecek” şeklinde konuştu. “Sivas Vittek’i istedi” 

Giray Bulak son olarak, Sivasspor’un kendilerinden Slovak futbolcu Vittek’i istediğini görüşmelerin sürdüğünü söyledi.

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
AYDIN GÖKSAL - 5 yıl önce
rant savaşlari bu olsa gerek yillarca trabzonda çalişip kovulmuş ne kadar adam varsa gidip gelip yine trabzona dönüyor adi geri dönüşüm mü eskiye dönüş mü yerliye dönüşmü nedir bilmem ama birileri trabzonu ve trabzonspor sevgisini kullanarak prim yapip kendi geleceğini kurtariyor transfermi bu takim bu sene transfer yapamaz elindeki işe yaramaz futbolcularida bir halt sanip vermez kadroda böyle şişkin şişkin kalir bizde paralarini tikir tikir öderiz
Avatar
BÜYÜK TRABZONSPORLU - 5 yıl önce
ya allah aşkına vitteki nasıl vermeyi düşünürsünüz ya lan gol atmayacak mı bu takım ?!?!!?
Avatar
Rüşen Ali - 5 yıl önce
kalem elinizde mikrofon önünüzde!!! istediginmiz gibi konuşun. yada medya cogunlugun duymak istedigini yazin cizin!!! sizin işiniz bu.

biraz yüreklilik gösterip gerçekleri taraftara aktarsanız ne olur?
Avatar
mustafa anahar - 5 yıl önce
bu kisiyi daha önce planlayıp ts getırılecektı.bugüne kadar bu kırlılıklerde olmayacaktı.bu olaya cok sevındım.giray hocanında geldıgıne ayrı sevindim.
Avatar
ABDULLAH DİZDAR - 5 yıl önce
sapara vi̇ttek ve pawilbrzek hengre butakimdam gönderi̇lmeli̇ i̇yi̇ ve kali̇teli̇ bi̇r yabançi alinmali
Avatar
emirkan güneş - 5 yıl önce
helal olsun cemil usta
Avatar
mithat mor - 5 yıl önce
bize acil iki forvet iki defans bir oyun kurucu lazım.beni dinlerseniz alınan her futbolcudan kar edilir.2.ligden topcu almayacaksın.transferde ing.almanya.italya.frans.yabacaksın.şu takım benim elimde olsun en az iki senede bir şambiyon yabarım.kesinlikle zararda ettirmem.beceriksizler