İstanbul'da ki Saldırı Trabzonspor'u Vurdu

İstanbul’da patlayan bomba Trabzonspor’un transfer gündemini vurdu

İstanbul'da ki Saldırı Trabzonspor'u Vurdu

 Günebakış Gazetesinde yer alan habere göre; Türkiye’de yaşanan terör olayları yabancı futbolcuların da Türkiye’ye bakış açısını iyice değiştirmeye başladı. Bordo-Mavililerin imza aşamasına getirdiği bir yabancı oyuncunun İstanbul’da patlayan bomba nedeni ile düşünmek için süre istediği belirtildi Trabzonspor’da transfer sıkıntısı…

Trabzonspor’da gelecek sezon öncesi yapılması planlanan transferlerin önüne sürekli engeller çıkmaya devam ediyor. Hem mali sorunlar hem de göndermek istediği oyuncuları göndermekte sorun yaşayan Trabzonspor’un önüne şimdi de ülkemizde yaşanan terör olayları ve yaşanan bombalı saldırılar çıktı. Bu saldırılar sonrası birçok yabancı oyuncunun Türkiye’ye karşı olan bakış açısının değiştiği belirtildi.  

Trabzonspor yönetiminin gelecek yılki kadrosuna kazandırmak istediği önemli bir oyuncu ile görüşme yaptığı ve ilk etapta prensip anlaşmasına vardığı belirtildi. Sonrasında imza aşamasına gelen transferde İstanbul’da yaşanan bombalı saldırı sonrasında yeniden pürüz çıktığı öğrenildi. Trabzonspor’a prensipte ‘evet’ diyen, imza atmak istediğini söyleyen ve ailesi ile Türkiye’ye gelecek olan oyuncunun İstanbul’da yaşanan olay sonrası düşünmek için yeniden süre istediği kaydedildi.
İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.