Mbia'ya Verilecek Ücret

Önceki gece yarısı Trabzon'a gelen 29 yaşındaki Kamerunlu futbolcu dün sağlık kontrolünden geçirildi. Mbia bugün de 3 yıllık resmi imzayı atacak

Mbia'ya Verilecek Ücret

 Trabzonspor'un uzun süre uğraştıktan sonra önceki gece Trabzon'a getirdiği Kamerunlu Stephane Mbia, dün sağlık kontrolünden geçirildi. Bonservisi elinde olan Mbia'nın bugün de kendisini 3 yıllığına bordo- mavili renklere bağlayacak sözleşmeyi imzalayacağı açıklandı. İngiltere'nin Queens Park Rangers takımının kiraladığı İspanyol ekibi Sevilla ile bu sezon UEFA Avrupa Ligi Kupası'nı kaldıran Mbia, uzun bir ikna sürecinin ardından geçen hafta Trabzon'a gelmeyi kabul etmişti. Milli takım kampının ardından eşyalarını toplamak üzere Paris'e giden Stephane Mbia, önceki gece geç saatlerde Trabzon'a geldi, taraftar onu karşıladı. Dün sabah ayağının tozuyla sağlık kontrolünden geçirilen Mbia'nın bugün Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde sözleşmeye yapacağı bildirildi. 

YILLIK 2.4 MİLYON EURO 
Bonservisi elinde olan Kamerunlu yıldıza yaklaşık 1.5 milyon euro imza parası ve yıllık 2.4 milyon euro garanti para verileceği ileri sürülürken, sözleşme şartlarıyla ilgili açıklamanın da imza törenini ardından borsaya yapılacağı vurgulandı.

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Tolga Çelik - 2 yıl önce
Gelecek mi şimdi :))