Menajeri Geliyor

Transfer döneminin yıldızı haline gelen ve büyük takımların kadrolarında görmek istediği Erkan Zengin, İsveç'te transferle ilgili soruları yanıtladı.

Menajeri Geliyor

 Beşiktaş için Türkiye'ye gelen ancak başarıyı Eskişehirspor'da elde eden Erkan Zengin, performansıyla büyük takımların ilgisini çekmeyi başardı. İsveç'te transfer görüşmeleri ve iddialarıyla ilgili konuşan Erkan, ilgiyi doğruladı.

Erkan Zengin, menajeri Patrick Dark'ın önümüzdeki hafta Türkiye'ye gideceğini ve çeşitli kulüplerle görüşeceğini belirterek; "Bana teklifler olduğunu gazetelerden okuyorum. Gerçekten neler olduğunu bilmiyorum. Perşembe günü menajerim Patrick Dark Türkiye'ye gidecek ve sonra neler olacağını göreceğiz" dedi.

Menajerinin Türkiye'de kimlerle görüşeceği ve Trabzonspor'un kendisi için ideal bir kulüp olup olmadığıyla ilgili soruya gülerek cevap veren Erkan; "Bilmiyorum, Patrick Türkiye'ye belki de sadece tatil için gidiyordur. Trabzonspor konusunu da bilmiyorum. Daha önce dediğim gibi, neler olacak göreceğiz" diyerek sözlerini noktaladı.

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.