Mert Nobre Dümeni Trabzonspor'a Doğru Kırdı

Trans­fe­r bir ­kaç gün için ­de net­le­şe­cek.

Mert Nobre Dümeni Trabzonspor'a Doğru Kırdı
03 Ocak 2013 Perşembe 12:00

Şenol Güneş’in yerli forvet ısrarı üzerine Mersin İdman Yurdu ile temasa geçen Trabzonspor, pazarlıklarda büyük yol katetti.

For­vet ara­yış­la­rı­na tam gaz de­vam eden Trab­zons­por, İs­tan­bul BB’­de for­ma gi­yen Pi­er­re We­bo ve Ka­sım­pa­şa­’da oy­na­yan Ka­lu Uc­he için cid­di gi­ri­şim­ler­de bu­lun­muş­tu. An­cak An­tal­ya kam­pın­da tek­nik di­rek­tör Şe­nol Gü­neş ile bir ara­ya ge­len Baş­kan Sad­ri Şe­ner, de­ne­yim­li ho­ca­dan bir kez da­ha ay­nı söz­le­ri işit­ti. Gü­neş, “Her iki oyun­cu da son de­re­ce ka­li­te­li an­cak ta­kım­da­ki ya­ban­cı sa­yı­sı­nın ne ka­dar faz­la ol­du­ğu or­ta­da. Bu ne­den­le dev­re ara­sın­da trans­fer ede­ce­ği­miz oyun­cu­nun yer­li ol­ma­sın­dan ya­na­yı­m” de­di. Bu­nu ba­sın men­sup­la­rıy­la kı­sa bir top­lan­tı ya­pan Şe­ner de biz­zat di­le ge­ti­rin­ce Fır­tı­na, bir baş­ka yıl­dız­la te­ma­sa geç­ti.

RUSYA’NIN SOĞUĞU ÇEKİLMEZ

Ka­ra­de­niz eki­bi­nin, Mer­sin İd­man Yur­du­’n­da for­ma gi­yen Mert Nob­re için ça­lış­ma­la­ra hız ver­di­ği kay­de­dil­di. Fa­kat Nob­re­’yi Rus­ya Li­gi­’n­de mü­ca­de­le eden Mor­do­vi­a Sa­ransk da çok is­ti­yor. An­cak Bre­zil­ya asıl­lı gol­cü, Sa­rans­k’­ın lig­de so­nun­cu ol­ma­sın­dan ve Rus­ya­’nın ik­li­min­den şi­ka­yet­çi. Bu ne­den­le Sa­rans­k’­ın cö­mert tek­li­fi­ne rağ­men Trab­zo­n’­a sı­cak ba­kı­yor. Rus­la­r’­ın ver­di­ği 2.5 mil­yon eu­ro­nun ya­rı­sı­na, 1.2 mil­yo­na ra­zı ol­du­ğu öğ­re­ni­len Nob­re­’nin, iki ku­lü­bün el sı­kış­ma­sı ha­lin­de Trab­zon­lu ola­ca­ğı bil­di­ril­di. Trab­zon ve Mer­sin ara­sın­da­ki pa­zar­lık­lar­da da bü­yük yol ka­te­dil­di­ği ve bu trans­fe­rin bir­kaç gün için­de net­le­şe­ce­ği söy­le­ni­yor.


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
altuğ - 5 yıl önce
necati neden hiç dusunulmuyor bence bizde cok takımın canını yakar
Avatar
mustafakeleş - 5 yıl önce
inş gelr pek inanmıorum ama süper topçu gelirse forvet hattımız düzelir
Avatar
olgaç kaman - 5 yıl önce
tam bi patlama transfer boşa giden para olur.. daha yasin olcan ve henriqueden ders alınmadıysa bişey demem
Avatar
bayram kilic - 5 yıl önce @altuğ
altuğ sana katılıyorum,necati bizde oynar