Olcan Son Sözünü Söyledi

Trabzonspor Başkanı Hacıosmanoğlu’nun “Göndermem” dediği Trabzonsporlu yıldız son sözünü söyledi.

Olcan Son Sözünü Söyledi

Trabzonspor Başkanı Hacıosmanoğlu’nun “Göndermem” dediği Trabzonsporlu yıldız son sözünü söyledi.

07 Haziran 2014 Cumartesi 13:47
Olcan Son Sözünü Söyledi
 Trab­zons­por’da Ol­can Adın kri­zi çö­zü­lü­yor. Se­zo­na dam­ga­sı­nı vu­ran oyun­cu­lar­dan olan Ol­can, “Gön­der­me­yiz” açık­la­ma­la­rı­na rağ­men for­ma­sı­nı giy­me­yi çok is­te­di­ği Be­şik­taş’a 1 adım da­ha yak­laş­tı. İş­te Ga­la­ta­sa­ray’ın da is­te­di­ği fa­kat Be­şik­taş’a kap­tır­mak üze­re ol­du­ğu Ol­can Adın’da­ki son ge­liş­me­ler.

Baş­kan İb­ra­him Ha­cı­os­ma­noğ­lu “Bü­yük he­def­le­ri­miz var. İs­tan­bul’da kay­bo­lur­sun, se­ni bı­rak­ma­yız” de­miş­ti. Ol­can ise “Ai­lem ile gö­rü­şe­yim” di­ye­rek top­lan­tı­dan ay­rıl­mış­tı. Ba­şa­rı­lı fut­bol­cu, me­na­je­ri ara­cı­lı­ğıy­la yö­ne­ti­me dö­nüş yap­tı ve “Mü­sa­ade edin” ay­rı­la­yım gö­rü­şü­nü tek­rar­la­dı.

-Ol­can bu me­sa­jı­nın içine te­da­vi gö­ren ba­bası­nın du­ru­mu­nu da ek­le­di. “Ba­bam İs­tan­bul’da te­da­vi gö­rü­yor. Onun­la da­ha ya­kın­dan il­gi­len­me­li­yim” de­di­ği ve an­la­yış bek­le­di­ği öğ­re­nil­di.

-Se­zon so­nu söz­leş­me­si bi­te­cek olan Ol­can için Be­şik­taş en net tek­li­fi­ni yap­tı. 29 ya­şın­da­ki fut­bol­cu­nun bon­ser­vi­si için 5 mil­yon eu­ro öner­di. Bu rakam resmileşirse, Başkan Fikret Orman dönemindeki en yüksek bonservis bedeli olacak. Bor­do-Ma­vi­li­ler ise 6 mil­yon eu­ro­ istiyor. Fark 1 milyon euroya kadar indi. Bu arada Si­yah-Be­yaz­lı­lar, so­run­lu fut­bol­cu­su Gök­han Tö­re’nin söz­leş­me­si­ni ye­ni­le­mek adı­na is­tek­li de­ğil. Kar­tal da­ha ön­ce Si­vok, Ho­los­ko ve 2 mil­yon eu­ro öner­miş­ti. Trab­zon ka­bul et­me­miş­ti.
Son Güncelleme: 07.06.2014 13:48
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
arsin 61 2014-06-07 13:53:41

ey gidi haciosmonoglu hani elini kolunu sallayip gidemiyecekti bahanebabasiyla ilgilenecekmis sende bu bahaneyi bizlere söyleyip lafini yemeyi unutturcaksin dimi hadi ordan yemezler