Onur Hakkında Şok İddia

Onur Kıvrak, Galatasaray'a mı gidiyor?

Onur Hakkında Şok İddia

Uzun süredir adı Galatasaray ile anılan Onur Kıvrak için iddiaların ardı arkası kesilmiyor.   

Onur ile ilgili son iddia Adnan Aybaba’dan geledi. Tvem yorumcusu Adnan Aybaba Onur Kıvrak için “Galatasaray ile anlaştı. Ya devre arasında ya da yeni sezonda Galatasaray’a gidecek” dedi. 

2018 kadar Trabzonspor ile sözleşmesi bulunan Onur Kıvrak, Trabzonspor’dan yıllık 2.5 milyon Euro garanti ücret alıyor. 

Öte yandan kaptan Onur Kıvrak, dün ameliyat olduğu dizinde hissettiği ağrı üzerine antrenmana çıkmadı. Kulüp doktoru sahaya gelerek Trabzonspor Sportif Direktörü Süleyman Hurma'ya bilgi verdi. 

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Cesur - 2 yıl önce
Şu A. Aybaba'nın Trabzonspor'a karşı garezi nedir, niçin?Birde abisi S. Aybaba'nın bu kulüb'te hocalık yaptığını ve hala Camia'da sevilen biri olduğu halde, kardeşinin bu takımla ilgili sürekli alehte görüş bildirmesi anlaşılacak birşey değil.
Avatar
Cesur - 2 yıl önce
Kuyruğu olsa, kuyruk acısı var derim, o da yok. O zaman bu kulübe karşı olan tutumu gerçekten ilginc ve araştırılması gereken bir durum. Sürekli işkembeden atma açıklamarı neyin nesi? Yoksa, birileri ona, bu tür açıklamalar yapsın diye paramı veriyor
Avatar
Cesur - 2 yıl önce
R. Onur Kıvrak bu kulübün paralı bir nevi işçisidir. Yarın başkası çıkar ona daha fazla para verir oraya gider. Yani, Onur giderse bu takım batarmı? Nedir bu tür açıklamaları " vahim" bir durum haline getirmek? Onur, bugün formsuz olur yarın formda.
Avatar
yorum - 1 yıl önce
medya maymunu