Onur İçin Beşiktaş Harekete Geçti

Trabzonspor’da yaşanan Onur krizi Beşiktaş’ı harekete geçirdi.

Onur İçin Beşiktaş Harekete Geçti

Trabzonspor’da yaşanan Onur krizi Beşiktaş’ı harekete geçirdi.

02 Ağustos 2015 Pazar 16:41
Onur İçin Beşiktaş Harekete Geçti

Rabotnicki maçı öncesinde izin verilerek Makedonya’dan Türkiye’ye gönderilen Onur Recep Kıvrak, özür dilemesine rağmen kendisine gönderilen uçakla Trabzon’a dönmemesi Beşiktaşlı yöneticileri harekete geçirdi.

Onur’un menajeri Engin Kırpınar ile iletişime geçen Beşiktaş, krizin devam etmesi ve futbolcunun kadro dışı kalması halinde sözleşmesinde yer alan serbest kalır maddesini kullanarak bonservis ücreti ödemeden bu transferi bitirmeyi planlıyor.

Beşiktaş’ın da elinde bulunan üç kaleciden de verim alamaması ve yaşadıkları ekonomik kriz nedeniyle bütün çalışmalarını Onur'un üzerinde yoğunlaştırdı. Siyah-beyazlı takımın bonservis ücreti vermeden Onur’u kadrosuna katmayı planladığı öğrenilirken, menajerine çok yüksek fiyat önerdiği ve Onur’a da Trabzonspor’da kazandığından daha fazla rakam olan yıllık 3 milyon Euro’yu gözden çıkarttıkları öğrenildi.

BEŞİKTAŞ’IN KOZU GÜNEŞ

Trabzonspor’da Onur Recep Kıvrak’ı Türk futboluna kazandıran isim olarak bilinen Şenol Güneş’in, şuanda Beşiktaş’ı çalıştırması Beşiktaşlı yöneticilerin elini güçlendirirken, Güneş’in de bu transferde büyük rol oynaması bekleniyor.

Başkan Hacıosmanoğlu’nun,”Onur’u kesinlikle satmayacağız” şeklinde açıklama yapmasına rağmen Onur’un krizi devam ettirmesi halinde Trabzonspor’da kadro dışı kalması ve bonservis bedeli ödenmeden Beşiktaş’a transfer olmasına kesin gözüyle bakılıyor.

TARAFTARLAR DA TEPKİ GÖSTERMEYE BAŞLADI

Kendisine gönderilen uçağa binmeyerek, eşinin rahatsızlığını dile getiren Onur hakkında Trabzonsporlu taraftarlar,"o uçakla Trabzon'a gelebilir sonrasında tekrar geri dönebilirdi.  Onur kadro dışı kalarak bedelsiz olarak gitmeyi mi düşünüyor?" Şeklinde yorumlarda bulundu.
Son Güncelleme: 02.08.2015 16:45