Trabzonspor'a Gelmek İçin Gemileri Yaktı

"İzin verin Trabzonspor'a gideyim"

Trabzonspor'a Gelmek İçin Gemileri Yaktı

 Golcü futbolcunun, yönetimine, “Türkiye’de her futbolcu 4 büyük takımda forma giymek ister. Trabzonspor’un ilgisi beni mutlu etti. İzin verin bu hayalimi gerçekleştireyim“ dediği öğrenildi.

Trabzonspor’un renklerine bağlamak istediği Eren Derdiyok transferinde önemli gelişmeler yaşanıyor. Golcü futbolcunun gönlünün Trabzonspor’da olduğu, bunu Kasımpaşa yönetimine net bir şekilde ifade ettiği öğrenildi. Eren’in, Lacivert-Beyazlı yönetime, “Türkiye’de her futbolcu 4 büyük takımda forma giymek ister. Bu yönde Trabzonspor’un bana karşı olan ilgisi beni mutlu etti. İzin verin bu hayalimi gerçekleştireyim” dediği bildirildi. Eren Derdiyok’un bu hareketinden sonra iyice iştahı kabaran Trabzonspor yönetimi de harekete geçerek, yetenekli futbolcunun transferi için Kasımpaşa’nın kapısına dayandı. Deniz Yılmaz ve Soner Aydoğdu’yu, Eren Derdiyok’a karşı takasta kullanma düşüncesi olan Karadeniz ekibinin bu teklifinin kabul görmemesi halinde 500 bin Euroyu da gözden çıkaracağı bilgisine ulaşıldı.

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
birbilen 28 - 1 yıl önce
soner Aydoğdu takasta verilecek bir oyuncu değil.gitttiği yerdeki çıkışı hepimizi rahatsız eder.soner Aydoğdu oynatılmalıdır...
Avatar
Ekrem Gürsoy - 1 yıl önce
Eren Derdiyok'u almayı becere bilirlerse çok güzel bir iş yapmış olurlar..
Lucesku hurdasına 10 kuruş bile verirlerse, hayatlarının hatasını yapmış olurlar..
Tek yetkili Hami Mandıralı yapsalar, hayatlarının en iyi işini yapmış olurlar, bunun için cesaretleri yok... 10 milyon euro verip Lucesku ile batmayı göze alıyorlar.. Korkma Muharrem korkma; Hami ile batsan bile sana kızmayız.. Bunu aklına sok..
Avatar
anderusak61 - 1 yıl önce
Kesinlikke alinmasi lazim bizim boyle bi forvete ihtiyacimiz olduguna inaniyorum
Avatar
Şakir - 1 yıl önce
Ilac yuntemimi yoksa baska bir yontemlemi islem yapiyorsunuz