Trabzonspor'da Transfer Hareketliliği

Trabzonspor'da takımdan gönderilecek isimlere ilgisizlik sürüyor.

Trabzonspor'da Transfer Hareketliliği

  Trabzonspor daha önce kendilerine takım bulmaları yönünde direktif verilen Fatih Atik, Serdar Gürler ve Yatabare sıkıntılar yaşamaya devam ediyor. 

Mustafa Akbaş'ın Kayserispor ile anlaşma sağlamasının ardından Zeki Yavru'yu da bir yıllığına Kayseri ekibine kiralayan bordo mavililerde Serdar Gürler ve Fatih Atik'in yanı sıra Yatabare'ye henüz resmi bir teklifin gelmediği belirtilirken Uğur Demirok'u eski hocası Mustafa Reşit Akçay'ın başında bulunduğu Osmanlıspor'un istediği ifade edildi.

FATİH, YATABARE VE SERDAR'A TEKLİF YOK!

Kulüp yetkilileri yaptığı açıklamada Fatih Atik, Yatabare ve Serdar Gürler'e henüz resmi bir teklifin gelmediği ifade edilirken Uğur'a Osmanlıspor'un talip olduğu ve görüşmelerin bu doğrultuda başlayacağı belirtildi.

ZEKİ YAVRU BİR YILLIĞINA KİRALANDI

Zeki Yavru'nun Kayserispor'a bir yıllığına kiralandığı açıklanırken oyuncunun Kayseri'ye gittiği ve bugün sözleşme imzalayacağı açıklandı.

İSHAK DOĞAN HENÜZ GİTMEDİ

İshak Doğan'ın ise Kayserispor ile henüz bir anlaşma sağlamadığı ve takımda kalmak istediği ifade edildi.

STOPERE PAPY

Stoper arayışlarını sürdüren Karadeniz temcilsinde ön plana çıkan isim Papy Djilobodji ile temasın kurulduğu ve görüşmelerin devam ettiği belirtilirken Douglas ile herhangi bir görüşmenin yapılmadığı belirtildi.

Hasan Yılmaz - HaberTS 

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
ASIL BUNLARI GÖNDERİN - 2 yıl önce
Uğur'u GS bile alır oynatır. İshak'a Uğur'a talip olur. sen serdar gürleri, fatih atiği sat. elinde para edebilecek oyuncuları bile neredeyse bedavaya gönderiyorsunuz. Çok merak diyorum. 2 milyon 450 bin euro verilen ishak kaça gönderilecek. 3,5 milyon euro +1 oyuncuya gelen sefa kaça gidecek. Yada kiralanırsa ne kadar kiralama ücreti alınacak. Gerçekten şu haberlere bakıp n'Doye ye yıllık 2,5 milyon euro verildiğini, uğur gibi bir oyuncunun neredeyse 325 bin euroya gittiğini görünce moralim bozuluyor. İHO geçen sene 5 para etmeyen oyuncuları çok iyi fiyata sattık diyordu şimdi de kendi aldığı o çok iyi adamları çok iyi paralara satsında görelim. Olcanda, adrianda, henrigue de 1 milyon euro zarar ettik. waris ve uğur demirok da neredeyse 1 milyon 750 bin euro. Şimdi çıkıp açıklama yapsınlar. Başkalarını eleştirirken önce kendi yaptıklarınıza bakın ey yönetim.
Avatar
Baran - 2 yıl önce
Yazık takımı batırdınız 5 e alıp 3 e satıyorsunuz. Bu mu hurmanın bize katkısı