Trabzonspor'dan Flaş Hamle

Polonyalı 28 yaşındaki stoperin işini Tuncay Bekiroğlu bitirecek.

Trabzonspor'dan Flaş Hamle

Polonyalı 28 yaşındaki stoperin işini Tuncay Bekiroğlu bitirecek.

30 Haziran 2016 Perşembe 12:56
Trabzonspor'dan Flaş Hamle
 Trabzonspor savunmanın göbeğini sağlama almak için çalışmalarını sürdürüyor. Bordo-Mavililer bu doğrultuda gözünü Polonyalı stoper Michal Pazdan’a dikti. Gerek Teknik Direktör Ersun Yanal’ın gerekse scout ekibinin yakından takip ettiği yetenekli oyuncunun işini Hukuk ve Dış İlişkiler Sorumlusu Tuncay Bekiroğlu’nun bitireceği öğrenildi.

Özellikle Polonya’da iyi ikili ilişkilere sahip olan Bekiroğlu’nun, başarılı oyuncunun işini bitirmek için girişimde bulunduğu belirtildi. Avrupa Şampiyonası’nda sıkı bir Polonya taraftarı olduğunu sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğraflaherkese gösteren Tuncay Bekiroğlu’nun, Michal Pazdan için Legia Warszawa yönetimi ilemasaya oturup transferi mutlu sonla bitireceği öğrenildi.

Oyuncunun bonservis bedeli ise 1.7 milyon Euro. Savunmanın göbeğini sağlama almak için çalışmalarını sürdürüyor. Bordo-Mavililer bu doğrultuda gözünü Polonyalı stoper Michal Pazdan’a dikti. Gerek Teknik Direktör Ersun Yanal’ın gerekse scout ekibinin yakından takip ettiği yetenekli oyuncunun işini Hukuk ve Dış İlişkiler Sorumlusu Tuncay Bekiroğlu’nun bitireceği öğrenildi. Özellikle Polonya’da iyi ikili ilişkilere sahip olan  Bekiroğlu’nun, başarılı oyuncunun işini bitirmek için girişimde bulunduğu belirtildi.

Avrupa Şampiyonası’nda sıkı bir Polonya taraftarı olduğunu sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğrafla herkese gösteren Tuncay Bekiroğlu’nun, Michal Pazdan için Legia Warszawa yönetimi ile masaya oturup transferi mutlu sonla bitireceği öğrenildi. Oyuncunun bonservis bedeli ise 1.7 milyon Euro.savunmanın göbeğini sağlama almak için çalışmalarını sürdürüyor.

Bordo-Mavililer bu  doğrultuda gözünü Polonyalı stoper Michal Pazdan’a dikti. Gerek Teknik Direktör Ersun Yanal’ın gerekse scout ekibinin yakındantakip ettiği yetenekli oyuncunun işini Hukuk ve Dış İlişkiler Sorumlusu Tuncay Bekiroğlu’nun bitireceği öğrenildi. Özellikle Polonya’da iyi ikili ilişkilere sahip olan  Bekiroğlu’nun, başarılı oyuncunun işini bitirmek için girişimde bulunduğu belirtildi.

Avrupa Şampiyonası’nda sıkı bir Polonya taraftarı olduğunu sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğraflaherkese gösteren Tuncay Bekiroğlu’nun, Michal Pazdan için Legia Warszawa yönetimi ile masaya oturup transferi mutlu sonla bitireceği öğrenildi. Oyuncunun bonservis bedeli ise 1.7 milyon Euro.

Kaynak: Karadeniz Gazetesi
Son Güncelleme: 30.06.2016 12:57
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
fehim güler 2016-06-30 14:43:58

Sisin yapacağınız haberin .... Aynı paragrafı 3 kez yazmışsınız

Avatar
Ahmet A. 2016-06-30 14:46:26

Sizin yaptığınız haberinde, yapacağınız haberinde....
Böyle haber mi olur Allag aşkına. 6 kez aynı cümleleri tekrarlamak size ne kazandırıyor????

Avatar
Şakir 2016-06-30 16:15:53

Yaptığınız haberin ve yazı işlerinin yanına koyum

Avatar
hfghfghf fghfghfghfghf 2016-07-01 09:20:09

aynı cumlelerı her paragrafta basında ortasında sonunda yazarak kullanmıslar bu kadar zavallılar ya

banner573

banner575