Trabzonspor'un Yeni Transferi Perşembe Geliyor!

Trabzonspor'da ikinci kaleci arayışları son buldu. Bordo-Mavililer Kostarikalı file bekçisi Esteban Alvarado ile her konuda anlaştı. Esteban'ın Perşembe günü Trabzon'a geleceği belirtildi.

Trabzonspor'un Yeni Transferi Perşembe Geliyor!

 Trabzonspor'da ikinci kaleci arayışları son buldu. Bordo-Mavililer  Kostarikalı file bekçisi Esteban Alvarado ile her konuda anlaştı. Esteban'ın Perşembe günü Trabzon'a geleceği belirtildi.  

Esteban'da hatırlanacağı üzere Trabzonspor ile görüşmelerini doğrulayarak, " Trabzonspor'un futbol projesi ve büyüklüğü çok hoşuma gitti. Her şey yolunda giderse sanırım önümüzdeki haftaya kalmaz Türkiye'ye gider resmi sözleşme imzalarım" sözlerini etti.

Trabzonspor ile Esteban arasında ki görüşmelerin olumlu gittiği ve oyuncunun Perşembe günü Trabzon'a geleceği kaydedildi. Oyuncunun Trabzon'a gelmesinin ardından burada son görüşmeler yapılacağı ve sözleşme imzalanacağı kaydediliyor. Konuyla ilgili Trabzonspor Sportif Direktörü Süleyman Hurma, Esteban için,  "Perşembe günü sabahı Trabzon'da olacak" dedi. İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Tayfun akgiz - 2 yıl önce
O projeler neler acaba bizde bilsel