Trabzonspor'dan Cardozo Açıklaması

Geçtiğimiz yaz ismi Fenerbahçe ile anılan Oscar Cardozo için Trabzonspor resmi girişimlere başladı.

Trabzonspor'dan Cardozo Açıklaması

 Trabzonspor, Benfica'nın Paraguaylı yıldızı Oscar Cardozo'yu renklerine katabilmek için çalışmalara başladı.

Benfica Kulübü Başkanı Luis Vieiraile biraraya gelen Trabzonspor CEO'su Burak Gürdal, "İlk görüşmemiz olumlu geçti. Futbolcunun menajeri ile görüşmelerimiz çok iyi geçti. BenFica Başkanı'da Trabzonspor'un teklifi karşısında mutlu oldu. Fikir alış verişinde bulunduk ve ayrıldık. Kesin kararımızı sezon bitiminde ileteceğiz" dedi.
 
Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, Benfica’nın, Juventus maçına davet edilmişti ancak Başkan son anda Benfica seferini iptal etti. Fakat Trabzonspor CEO’su Burak Gürdal, Başkanı ve kulübü temsilen karşılaşmayı Benfica’lı başkan ve yöneticilerle birlikte izledi.

Görüşmede golcü futbolcunun isminin de gündeme geldiği, tarafların önümüzdeki günlerde tekrar detaylar üzerinde görüşmek adına sözleştiği bildirildi. CEO Gürdal’ın temaslarını Türkiye’ye dönüşte bizzat Başkan İbrahim Hacıosmanoğlu ile paylaşacağı bildirildi. 

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
cevat kutlu - 3 yıl önce
Akp nin miting lerini kaçırmıyor benfikayı iptal ediyor siz yerel medya hiç utan.mıyomusunuz yazdığınız yalan lardan bu adam futbolcu alamaz satar,ancak kimi almış takıma,eleştirdiği sadri şekerin kurduğu kadroyla duruyor takım birde tolga Celustka Giray yasin aykut Akgün alanzinho gibi adamları takımdan gönderdi 1461 olmasaydı yedek kulübesinde topcu olmayacaktı sizde hala yok kardozs,yok bilmem kim bakin allah aşkına yalan konuşmayı