Trabzonspor'un İstediği Futbolcu Hayal Oldu

Futbol Federasyonunun AB pasaportu taşıyan oyuncuları yabancı statüsünden çıkarma çalışmaları sürürken Bordo-mavili kulübe dünde yabancılarla ilgili resmi teklif gelmedi.

Trabzonspor'un İstediği Futbolcu Hayal Oldu

 TFF’nin bu çalışması yürürlüğe girerse Janko, Cech, Sapara ve Adrian yabancı statüsünden çıkacak. Bordo-Mavili kulüpte yönetim parasal sorunlar yaşarken Ali Ağaoğlu’nun bir oyuncu sözü konuşuluyor. Yöneticiler Ağaoğlu’nun Trabzonspor’a kaliteli bir forvet alacağını öne sürerek kontenjanın açılmasını beklediklerini ifade ettiler.

Aykut Demir Olmadı

Trabzon’a gelerek Futbol Direktörü Ünal Karaman ile görüşen Aykut Demir transferi yattı. Kulübü G. Birliği ile anlaşma sağlanmasına rağmen oyuncunun parasal konularda garanti istediği ve sözleşme şartlarında yaşanan anlaşmazlık sebebiyle bu transferin olmadığı ortaya çıktı. Dün Davraz kampında Karaman ve Akçay’ın yaptığı toplantıda forvet transferinde karar kılındığı ve bu konuda yönetime ikinci bir rapor verildiği öğrenildi.

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Arif vural - 4 yıl önce
Transfer yapmayin bu kafayla lige baslayin ocak ayini goremezsiniz aykut jaja enaramo yu almazsaniz bu takimdan bir cacik olmaz unal efendi
Avatar
ali - 4 yıl önce
Yazıklar olsun