Transfer Açıklaması

Mustafa Akçay, forvet transferini açıkladı...

Transfer Açıklaması

 Trabzonspor devre arası kampını Antalya'da sürdürüyor. Taraftar sabırsız ve transfer bekliyor. Konuyla ile ilgili olarak özel bir kanala röportaj veren Trabzonspor Teknik Direktörü Mustafa Reşit Akçay, taraftarın çok büyük beklentisi olduğunu ve tatminsiz bir yola doğru ilerlediğini belirterek, "Bugün takımımızın yapısı ve kulüp yapısı transfer ile ilgili fazla düşünmemizi gerektirmiyor. Ama kalitemizde iyi durumda transfer yapmakla ilgili çok arzulu olmak yerine mantıklı gitmekten yanayım" dedi. 

NET TRANSFER SADECE YEKTA
Transfer komitesi ve başkan Hacıosmanoğlu ile sürekli irtibat halinde olduklarını söyleyen Akçay, "Başkan ve transfer komitesi bizi bilgilendiriyor.  Başkan şuanda yurt dışında zaten.  Şuanda net olarak sadece Yekta var. Görüşmeler sürüyor. Ailevi, parasal manevi boyutları var bu transferin. Bazen tıkanmalar olur tekrar açılıp tıkanmaları mümkündür. Ben açıkcası borsaya bildirilmeden transfer oldu diyemiyorum" ifadelerini kullandı. 

2 GÜN İÇERİSİNDE FORVET AÇIKLANACAK

Trabzonspor'da forvet transferinin 2 gün içerisinde belli olacağını müjdesini veren Akçay, "Başkan şuanda yurt dışında. Önemli görüşmeler yapıyor. Gelinen noktada bir yol alındığını biliyoruz. Bugün yada yarın forvet ile ilgili bir açıklama yapacağız" dedi.

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.