Transferde Yeniden Taşcı Sesleri

Trabzonspor Sportif Direktörü Süleyman Hurma’nın defansın göbeğine transfer yapmak istediklerini açıklamasının ardından harekete geçen Bordo-Mavililer gurbetçi oyuncuyu yeniden listesinin başına aldı.

Transferde Yeniden Taşcı Sesleri

 Spartak Moskova’da forma giyen Serdar Taşcı ile görüşmelerini sürdüren Trabzonspor bu transferi bitirmek için yoğun mesai harcıyor. 28 yaşındaki oyuncu için Rus ekibi 4 milyon Euro talep ederken, Trabzonspor 2 milyon Euro’dan bir kuruş fazla veremeyeceğini Spartak Moskova yetkililerine bildirdi. Tarafların bonservis bedeli konusunda anlaşamaması halinde, kiralık formülünün masada durduğu da belirtiliyor. Bu arada bonservisi elinde Munoz’un hizaya geldiği ve Serdar Taşcı transferinde sorun çıkması durumunda Arjantinli oyuncunun transfer edileceği bilgisine ulaşıldı.

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
misafir - 2 yıl önce
hizaya geldi,bir kuruştan fazlasını vermeyecekleri gibi sözler yazarak haber yapmak.tebrikler
Avatar
İyisi Kerim - 2 yıl önce
Serdar çok iyi bir Trabzonsporlu zaten ailece Trabzonsporlular. İkisine, üçüne bakmaksızın alın bu çocuğu.Kheidera'nın yerlisi. Waris 6 milyon veren zihniyet Serdar'a 4'ü çok göremez. Zaten bir bok aldığınız yok.Nerde yalamalar varsa onları alın !
Avatar
ts 28 - 2 yıl önce
hizaya geldi ne la.