Transferler Erken Seçimin İptaline Bağlı

Süleyman Hurma: Şu anda bütün görüşmelerimiz donduruldu, belirsizlik varsa transfer olmaz. Durumun netleşmesi gerekiyor.

Transferler Erken Seçimin İptaline Bağlı

Başkan İbrahim Hacıosmanoğlu yaptığı açıklamada "Yönetim belirsizliği sona erene kadar tüm transfer çalışmalarını durdurduk" demişti. Sportif direktör Süleyman Hurma da dün kulüp içerisinde yaşanan belirsizlik ortamında transfer yapmayacaklarını belirtti. Hurma, "Başkanımız ne diyorsa odur. Kendisinin yaptığı, 'Transfer çalışmalarını dondurduk' açıklamasından bilgim var. Başkanla da konuştum. Kendisi yöneticilerle durumu değerlendirip bir karar verecekler. Belirsizlik varsa transfer olmaz" dedi. Hurma, teknik direktör Ersun Yanal ile bir transfer değerlendirmesi yaptıklarını da ifade ederek şunları söyledi: 

BEKLEMEDEYİZ 
"Hocamız geldi görüşmemizi yaptık. Ama son yaşananlar her şeyin önüne geçti. Beklemeye geçtik. Sonuçta yönetimin bilgisi ve kararıyla transfer çalışmalarını yapıyoruz. Bugün yarın yol haritasının netleşeceğini düşünüyorum. Ancak bu iş netleşinceye kadar beklemeye geçmiş durumdayız. Umarım en kısa zamanda bu belirsizlik sona erer ve her şey yoluna girer."

ERKEN KONGRE OLURSA SEZONA UMUTSUZ BAŞLANACAK
Trabzonsporlu taraftarlar 2015-2016 sezonu öncesi gerçekleşecek transferleri merakla beklerken, yaşanan sürpriz gelişmeler büyük hayal kırıklığına neden oldu. Başkanın yaptığı açıklamalar sonrası, kararından dönmemesi halinde yeni sezona eski kadro ile girecek olan bordo-mavili takımın taraftarları başkanın kararından dönmesini ve gerekli transferleri gerçekleştirerek, yeni sezona şampiyonluk parolasıyla başlanmasını bekliyor.

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
yorum - 2 yıl önce
kongre olsun transfer yapılmasın en azından para harcanmış olmaz başka taraftarı hayal kırıklığına uğrattı bu şampiyon olunmamasından daha büyük başarısızlıktır umarım kararından dönmez.