Yıldırım'a Hacıosmanoğlu Engeli

Aziz Yıldırım'ın planını Hacıosmanoğlu bozdu.

Yıldırım'a Hacıosmanoğlu Engeli

Aziz Yıldırım'ın planını Hacıosmanoğlu bozdu.

03 Ocak 2015 Cumartesi 10:17
Yıldırım'a Hacıosmanoğlu Engeli
 Ekonomik zorluklar nedeniyle ligde zor günler geçiren Eskişehirspor'da, Erkan Zengin'in ödemelerinin yapılamaması üzerine futbolcunun serbest kalma hakkına sahip olması Aziz Yıldırım'ı harekete geçirdi.

Ersun Yanal'ın da ısrarla istediği Erkan Zengin için kurmaylarına ,"Ersun alacağına biz alalım nasılsa bonservis vermeyeceğiz" şeklinde talimat verdiği öğrenilen Aziz Yıldırım'ın oyununu Başkan Hacıosmanoğlu bozdu.

Alacaklarına karşılık serbest kalacak olan Erkan Zengin'in kulüp başkanı ile iletişime geçen İbrahim Hacıosmanoğlu, "biz sizinle anlaşmadan futbolcu ile görüşmeyiz." dediği öğrenilirken, Eskişehirspor Kulübü Başkanı Mesut Hoşcan'dan,"bizimde elimizden birşey gelmiyor. Ödemeyi yapamadığımız için serbest kalma hakkı var. Fenerbahçe de futbolcunun aklını çelmiş gözüküyor." şeklinde cevap geldi.

Bu konuşma üzerine Trabzonspor Kulübü Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu'nun, Eskişehirspor Kulübü'ne ödeme yaptığı ve Erkan Zengin'in bütün ödemelerinin yapılmasına yardımcı olduğu iddia edildi.

Hacıosmanoğlu ile Hoçcan arasında geçen bu diyalog, Erkan Zengin'i bedavaya kapatmak isteyen Aziz Yıldırım'ın da bütün planlarını suya düşürdü.

HaberTS.com / Ali Çil
Son Güncelleme: 03.01.2015 12:48
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner573

banner575