Yıldız Futbolcu İkna Edildi

Bordo-mavililer, Tottenham'ın golcüsü Emmanuel Adebayor'u nihayet ikna etmeyi başardı Trabzonspor yönetimi, yakın zamanda Togo'lu golcüyle anlaştığını resmi olarak açıklayacak

Yıldız Futbolcu İkna Edildi

 Ara transfer çalışmalarını sürdüren Trabzonspor, uzun süredir peşinde olduğu Emmanuel Adebayor'u ikna etmeyi başardı. Daha önce yapılan görüşmelerde Adebayor'un menajerinin; Trabzon'da değil de İstanbul'da yaşayıp, haftanın bazı günlerinde idmanlara gitme konusunda yaptığı teklif; bordo-mavili yönetim tarafından kesin bir dille geri çevrilmişti. Bu talebinden vazgeçenTogo'lu golcünün, bu ay sonuna kadar bordo- mavili yetkililerle son kez bir araya geleceği ve ardından Trabzon yönetiminin resmi açıklamayı yapacağı öğrenildi. Adebayor'un Trabzonspor'a toplam maliyeti, 4 yıl için 25 milyon euro'ya yakın bir rakamı buluyor. Adebayor'un Trabzonspor'dan yılda 5 milyon euro'dan 4 yıllık garanti para alacağı, artı olarak şampiyonluk, gol ve Avrupa maçı primlerinin de bulunduğu bildirildi. Adebayor konusunda Trabzonspor'un sadece Tottenham'ın iknasını üstleneceği, mali olarak ödemelerin daha önce 2 yıldız sözü veren Ali Ağaoğlu tarafından yapılacağı iddia edildi.

Kaynak: Fotomaç

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
amasyalı - 3 yıl önce
ya bırak bukadar pahalı oyuncuyu almaya gerek yok 6 aydır top oynamayan birisi bize fayda saglayacagina inanmiyorum almayın.
ben asamuah gyan dan yana vede john guidetti transfer edilirse trabzonspor için en uygun oyuncular olacaklarını düşünüyorum.
Avatar
Ramo - 3 yıl önce
Bu yonetim tam mal adamin niyeti belli o parayi verip alcaklar sayi bu bos toptan anlamayan yoneticiler hep ts ye denk gelir
Avatar
erhan cigir - 3 yıl önce
Asamuahhh gyannn