TURKIYE GUNDEMI:
31 NUMARALI REKLAM ALANI
Cinsiyet Değiştiren Oyuncu İlk Erkekliğini Yaptı
TRABZONSPORLU İSENİZ 
" Beğen " e tıklayın..

Rüzgar Erkoçlar'ın "cinsiyet değiştirdi" haberini kamuoyuna ilk duyuran isim olan Erol Köse dün bir iddia daha ortaya attı.

Rüzgar Erkoçlar'ın "cinsiyet değiştirdi" haberini kamuoyuna ilk duyuran isim olan Erol Köse dün bir iddia daha ortaya attı. Erkoçlar’ın doktorunun kendisine ulaştığını söyleyen Köse, genç oyuncunun henüz cinsiyet değiştirme ameliyatı olmadığını iddia etti. Rüzgar Erkoçlar, yaptığı basın açıklamasıyla Erol Köse’nin iddialarını yalanladı.

"SADECE GÖĞÜSLERİNİ KESTİM"

Yaşananlar üzerine Rüzgar Ekoçlar’ın doktoru Estetik Cerrah Dr. Hanife Akınoğlu, Posta Gazetesi’ne konuştu. Doktor, Erkoçlar'ın parası olmadığı için sadece göğüslerini kestiğini, Rüzgar'ın bunu Erol Köse'ye sızdırdığını düşündüğü için muayenehanesini basıp kendisini tehdit ettiğini söyledi.

"NİL GİBİ 3 ARKADAŞINI DAHA AMELİYAT ETTİM"

Rüzgar’ın göğüslerini alan Estetik Cerrah Dr. Hanife Akınoğlu şunları söyledi: "Nil (Rüzgar) 1 ay önce muayenehaneme geldi. Yanında ablası ve kardeşi vardı. Daha önce Nil gibi 3 arkadaşını ameliyat etmiştim. Nil bana yeterli parasının olmadığını söyledi. Küçük bir paraya iki memesini aldım. Duyulmasın diye ameliyatı uzak bir hastanede yaptım."

"BENİ TEHDİT ETTİ"

“Erol Köse, Nil'in ameliyat olduğunu Twitter'da yazınca, Nil 3 arkadaşıyla muayenehanemi bastı. ‘Erol Köse'ye her şeyi anlattın. Şöhret peşindesin. Dava açacağım’ diye beni tehdit etti. Tartıştık. Madem olay bu kadar gizli kalsın istiyordu, neden röportaj yapıp fotoğraf çektirdi? Meme aldırma ameliyatını ben sızdırmadım. Ayrıca ben Erol Köse'yi tanımam. Olay tehdit noktasına gelince konuşmaya karar verdim.”

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Misafir Avatar
yusuf arslan 9 ay önce

Arkadas kiyamet yaklasiyo haberiniz olsun

Misafir Avatar
sağlık olsun 1 yıl önce

sağlık olsun bu dünyada durun daha nelere şahit olacağız yaşadığımız süre içerisinde ama her koyun kendi bacağı meselesi var onu hatırlatayım öncelikle ama gel gelelim böle şöhret olan kişilerin dahada kendilerine sansoyen alan yaratmak için kendilerine yapmayacakları hiç birşey yoktur allah akıl fikir versin derim

Misafir Avatar
NeyNey Galaba mı 1 yıl önce

bu erol kösenin olayı ne arkadaş.her şeye maydanoz.sana ne birader kim ne yapmış

banner102

Yaşını Duyan Şok Oluyor
Hintli Feroz-ud-Din Mir, resmi bir nüfus cüzdanı olduğunu söylüyor.

Haberi Oku