1461 Trabzon, Yasin ve Erkul ile sözleşme imzaladı.

1461 Trabzon, Somaspor’dan kadrosuna kattığı Yasin Abdioğlu ve Erkul Küçük ile sözleşme imzaladı. Antalya’da kamp yaptığımız otelde gerçekleşen ve Futbol Şube Sorumlumuz Semih Hekimoğlu’nun katıldığı imza töreninde her iki oyuncu da kendilerini 2.5 yıllığına kulübümüze bağlayan sözleşmeye imza attı.

Transferlerin devam ettiğini ifade eden Futbol Şube Sorumlusu Semih Hekimoğlu, “Hedefimiz doğrultusunda kadromuzu güçlendirmeye devam ediyoruz. Hem belirli bölgelere nokta transferler yapıyoruz hem de alternatifli bir kadro kuruyoruz. Bugün de 2 oyuncumuza imza attırdık. Kendilerine güvenimiz tam” dedi.

2.Lig Kırmızı Grup’ta gol krallığında 14 golle zirvede olan 25 yaşındaki golcü oyuncu Yasin Abdioğlu da, “1461 Trabzon FK’nın hedefi olduğu için buraya geldim. Benim de hedeflerim var. İnşallah sezon sonunda hem takımım hem de ben hedefimize ulaşacağız” ifadelerini kullandı.

26 yaşındaki sol bek oyuncusu Erkul Küçük ise, “1461 Trabzon FK’ya geldiğim için mutluyum. Şampiyonluk yaşamak için buraya geldim. İnşallah sezon sonunu mutlu bir şekilde tamamlarız. Ben de takımım için elimden geleni yapmaya hazırım” şeklinde konuştu.