ABDÜLKADİR'İ BÖYLE KAZANAMAZSIN ABDULLAH HOCAM

Trabzonsporlu taraftarların maç devam ederken Abdülkadir Ömür’ü ve İsmail Köybaşı’nı yuhalamasını doğru bulmuyorum.

Her iki futbolcunun yuhalanmasına zemin hazırlayan Abdullah Avcı’nın da bu yaşananlardan ders almasını umuyorum.

İsmail Köybaşı Trabzonspor’un ilk oyuncusu olmadığını ispatladı.

Abdülkadir Ömür’ü yeniden Trabzonspor’a kazandıracağım derken hem takım kaybediyor hem de Abdülkadir.

Diğer futbolcular da tıpkı taraftarlar gibi Abdülkadir Ömür’ün bu performansı ile ilk 11’de oynamaması gerektiğini de görüyor. Abdülkadir Ömür konusunda böyle ısrar ettiğin sürece takımın dengesini bozuyorsun.

Bu yazdıklarım Abdülkadir Ömür’ün bir zamanlar 20 Milyon Euro’luk futbolcu olduğu gerçeğini de değiştirmez.

Abdülkadir ne zaman ki, uzun zamandır kötü performans gösterdiğini anlar ve ona göre çalışır. İşte o zaman yeniden 20 Milyon Euro’luk futbolcu olur. Gerekirse, ”hocam ben hazır değilim. Beni oynatma” demesi gerekiyor.

Ama sayın Abdullah hocam, sen Abdülkadir Ömür’ü yeniden 20 Milyon Euro’luk futbolcu yapacağım diye böyle ısrar edersen, milyonlarca taraftarı her maç sonunda ağlatırsın.

Abdülkadir Ömür’ün dün yaşadığı duygusallığı, tutuldukları takıma bağlılığından Trabzonsporlu taraftarlar yıllardır yaşıyor.

Yapma hocam Abdülkadir Ömür’e de, milyonlarca Trabzonsporlu taraftara da bunu yapma.

Abdülkadir’in oyundan alındıktan sonra yaşadığı duygusallık, onun Trabzonspor’a olan bağından kaynaklanıyor.

Çünkü o da futbolcu olmasaydı tribünde Trabzonspor’un maçı kazanması için tezahürat edecek, ıslanacak, belki de yağmurun altında maç sonu dolmuş bekleyip evine dönecekti.

O da Trabzonsporlu taraftarları ne kadar üzdüğünün farkında. Ve bunun duygusal yoğunluğunu üzerinde fazlasıyla yaşıyor.

Trabzonspor Galatasaray maçında yaşananlar güzel bir görüntü ortaya koymasa da, Abdülkadir Ömür’ün küllerinden yeniden doğması için şok etkisi yapacaktır.

Zamanı gelinceye kadar yedek bekleyerek ve bu süreçte psikolojik destek ile beraber seni Trabzonspor’un şampiyonluk kupasını kaldıran kadronun en değerli futbolcusu olması olmanı görmek dileğiyle…

Son olarak;

Maç günü takım otobüsünü dolmuş gibi kullandırıp, Abdülkadir Ömür’ün yoldan alınmasına izin veriyorsun. Diğer futbolcular da bunu görüyor. Takım olmaktan uzak bir davranıştı. Büyük bir hataydı. Gecikmeli de olsa bu konuda tepkimi dile getirmek istedim.

Trabzonspor’un tesislerinde Abdülkadir Ömür’ün yatağının yayları kırıldı da bizim mi haberimiz olmadı?

YORUM EKLE
YORUMLAR
Melisa Arslan
Melisa Arslan - 4 gün Önce

bende dün yuh çektim abdülkadire sanki kendisi futbolcu olmasa tribünde abdülkadir ömüre yuh çekmeyecekmiydi. Trabzonspor'un taraftarı var milyonlarca. Futbol seyircisi yok denecek kadar az. Taraftarı Trabzonspor'u Trabzonspor yapıyor. Herkes işine baksın alkışı da hak eden alacak yuhalanması gereken yuhalanacak. yok öyle 3 kuruşa 5 köfte. pofpoflanırken güzel. ama milyonlarca taraftarı ağlatan performans gösterip ısrarla kadroya girince tepki gösterilince yanlış öyle mi geçin bu işleri

Zekeriya
Zekeriya @Melisa Arslan - 4 gün Önce

Cok haklisin traftar kizmak da hakli da IE takimin gol yemesinde en büyük pay sahibi ve onlarca da hata yapti devaminda. O maca devam etti,kim yuhaladi? Yapmayin etmeyin yerliler hemen mükemmel olmasi lazim hic sabir gösterilmiyor. Gecen sen Baker i futbolcu yapmak icin takim mac oynayamadi kazanamadi berbat oynamasina ragmen kimse yuhalamadi, ya yerli olsaydi? Adam kendisine takim nbile bulamiyor. Biraz düsünün.

OKAN KARAKUŞ
OKAN KARAKUŞ - 4 gün Önce

ABDÜLKADİR ÖMÜR'DEN ARTIK OLMAZ SATILMALI

Forza Trabzonspor
Forza Trabzonspor - 4 gün Önce

he he halen daha Abdülkadir'in Trabzonsporlu oluşuna vurgu yapıyorsun. Anlat anlat güzel oluyor. Trabzonsporlu olsa o formayı giymez hak ettiğinde giymek ister.

TS AŞIĞI
TS AŞIĞI - 4 gün Önce

Melisa Aslan;
Yorumlarınızın her kelimesine katılıyorum. Her futbolcu bu kutsal formanın kıymetini bilecek. Kendine bakacak. Top sürerken sakatlanmayacak. Attığımız iki golde de en büyük pay sahibi olan ve 34 yaşına rağmen sahada basmadık yer bırakmayan Hamsik gibi bir futbol efsanesinden neler öğrenirim diye bakacak.Hatası varsa kabul edecek. Zır zır ağlamayacak.

Tufan Albayrak
Tufan Albayrak - 4 gün Önce

Ne oldu Ali bey. Abdullah Avcı'yı en çok siz savunuyordunuz. Trabzonspor'a gelmesi için adeta yırtınıyordunuz. Şimdi telefonunuza mı bakmadı? Bir anda cephe aldınız böyle. Ben her zaman söylüyorum Abdullah Avcı'ya fazla yetki veriliyor. Bunu Faruk Can Genç'i eski yardımcısına göndermesinden anlıyoruz. Faruk Can Genç, Trabzonspor'un ihtiyacı olan bir yedekti. Süper Lig'de de 4 büyükler hariç her takımda ilk 11'de oynayacak kapasitesi varken. Onu gitti kendi arkadaşına güzellik olarak sundu. Bunu kimse yazmıyor.

Güven
Güven - 4 gün Önce

Abdülkadir adam olmasa ağlamaz geçer yerine otururdu. Biraz güçlenmesi, üç ay beş Ay tam hazır gelmesi lazım. Şut kalitesini gol vuruş kalitesini arttırması lazımAbdullah hoca ile bunu başarır İnş. İyi bir abdülkadir 20 değil 30 mil eder. Başarılı olmasını kendim gibi çok istiyorum.

TRABZONSPORLU MURAT
TRABZONSPORLU MURAT - 4 gün Önce

kardeş yoldan alınma olayını tam anlamadım maç zaten trabzonda değilmi ne otobüsü

SALİH KESİN
SALİH KESİN - 4 gün Önce

çok güzel tespitler. kaleminize sağlık