Kopenhag Trabzonspor Maçını Yayınlayacak Kanal Belli Oldu Kopenhag Trabzonspor Maçını Yayınlayacak Kanal Belli Oldu

Trabzonspor'un Avusturya'da oynadığı hazırlık karşılaşmasında Abdullah Avcı'nın Eskişehir örneklemesi üzerinden yaptığı motive konuşmasının üzerine Eskişehirsporlular, Trabzonspor camiası ve teknik direktörü ile alakalı olarak haddini aşan ifadeler kullandı.

Trabzonspor Taraftarlar Birliği ve aynı zamanda Değirmenderespor'un da kulüp başkanlığını yapan Adem Söğüt, haddini aşan Eskişehirsporlular ile alakalı dikkat çeken ifadfeler kullandı.

GERÇEKLER İLE YÜZLEŞİN!

Adem Söğüt yaptığı açıklamada,"Eskişehirspor, Trabzonspor’un muhatabı da rakibi de değildir. Hangi ligde oynadığını bile bir çok taraftarın bilmediği Eskişehirspor, şike sezonunda yaptıklarının cezasını çekiyor ve bunun altında ezilmeye devam ediyorlar. Bunu bir kere daha görüyoruz. Teknik direktörümüz Abdullah Avcı hazırlık karşılaşmasında takıma oyun içerisinde Trabzonspor’un farkını  gösteriyor. Bunu taraftarlar olarak biz biliyoruz. Bütün kamuoyu da biliyor. Eskişehirspor’da şike sezonunda yaptıklarının cezasını çekerek Trabzonsporlu futbolcuları motive etmek amaçlı bir araç oluyor. Bu kimsenin zoruna gitmesin, gerçekler ile herkes yüzleşsin."