Geziden dönen öğrencilerden Şiran’a teşekkür ziyareti

Ağrı’nın Eleşkirt ilçesine bağlı Sadaklı Köyü’nde okuyan öğrenciler kendilerini Erzurum gezisine gönderen Gençlik ve Spor İl Müdürü Faruk Şiran’ı ziyaret ederek teşekkür etti.Ağrı Valiliği Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü...

Geziden dönen öğrencilerden Şiran’a teşekkür ziyareti

Ağrı’nın Eleşkirt ilçesine bağlı Sadaklı Köyü’nde okuyan öğrenciler kendilerini Erzurum gezisine gönderen Gençlik ve Spor İl Müdürü Faruk Şiran’ı ziyaret ederek teşekkür etti.

Ağrı Valiliği Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından, Eleşkirt Sadaklı Köyün okulunda dezavantajlı ve başarılı öğrencilere yönelik Erzurum’un tarihi ve kültürel gezi programı düzenlendi. Sadaklı Köyü okul yönetimi Ağrı Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne yazılı dilekçe ile, okulda ki dezavantajlı ve başarılı öğrencilere yönelik Erzurum’un tarihi ve kültürel gezi programı düzenlenmesini istedi. Dilekçelerine olumlu yanıt alan okul yönetimi 18 Kasım tarihinde 40 kişilik öğrenci grubu ile Erzurum’a gitti. Gezi de öğrencilere Erzurum’un yöresel yemeklerinden tattırıldı, Alışveriş merkezi oyun salonunda çocukların eğlenceli vakit geçirmeleri sağlandı. Çocuklar daha sonra Erzurum’un tarihi ve kültürel yerleri gezerek, tarihi yerler hakkında bilgi sahibi oldu.

İl Müdürü Şiran’a Teşekkür Ziyareti

Sadaklı Köyü Okul Müdürü Hakan Şirin, Müdür Yardımcısı Hasan Kurtboğa ve 40 okul öğrencisini temsilen gelen Muhammed Yasin Murat ve Ege Murat, Gençlik ve Spor İl Müdürü Ömer Faruk Şiran’ı ziyaret etti.

Erzurum gezi izlenimlerini İl Müdürü Şiran’la paylaşan öğrenciler gezinin düzenlenmesinde emeği ve katkısı olan İl Müdürü Şiran’a teşekkür etti.

Öğrencilerle bir süre sohbet eden İl Müdürü Şiran, gençlerin Erzurum gibi tarih açısından önemli bir kenti ziyaret etmesinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Ziyaret sonunda Şiran öğrencilere bundan sonraki yaşamlarında başarılar diledi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER