AHMET AĞAOĞLU'NA HAKSIZLIK YAPILIYOR!

Ünal Karaman’ın geçmiş kariyerine bakmadan, onu Trabzonspor’da göreve getirenlere haksızlık yapılıyor.

Ben Ünal Karaman’ın yerine kim gelirse gelsin bir şey değişmeyeceği için Ünal Karaman’ın arkasında durup, Ünal Karaman'ın hatalarını görmezden gelen taraftım.

Hatta Ünal Karaman'ın arkasında olan oluşumlara da ciddi destek verdim. Fakat durum öyle bir noktaya geldi ki, Ünal Karaman sütten çıkmış ak kaşık, onu göreve getirenler ise hain ilan edildi.

Orada durun beyler!

Trabzonspor Kulübü Başkanı Ahmet Ağaoğlu’nu hainlikle, kulübe ihanetle suçlandığını görünce bu yazıyı yazma ihtiyacı duydum.

Ahmet Ağaoğlu, Ünal Karaman’ı bütün eleştirilere rağmen göreve getiren isimdir.

Kariyerine bakmadan, onu istemeyenlere rağmen bu kulübe hoca yapan kişidir.

Ünal Karaman ise sezon devam ederken, kadroyu kendisinin kurmadığını basın yoluyla açıklayarak basın önünde ilk tepkiyi gösteren yönetimi topun ağzına atan kişidir.

Ayrıca Ünal Karaman’ın basın haricinde kendisini göreve getiren kişiler hakkında yaptığı eleştiriler, çok da yenilir yutulur cinsten değildi.

Şahsen, buna rağmen Ünal Karaman’a sahip çıktım.

Her iki tarafın da hatalarına rağmen, hataları yapanların eteğindeki taşları dökerek sorunu çözebilme ihtimali üzerinde duruyordum.

Şimdi Ahmet Ağaoğlu’na, yöneticilere veya siyasilere Ünal Karaman’ın ipini çektiğini söylemek çok doğru ifade olmaz.

Ünal Karaman, tıpkı Şenol Güneş’in yaptığı gibi kapılar kapılar ardında kendisini göreve getirenler hakkında konuşulmayacağını öğrenemediği için bugün gidiyor.

Bu yazımın ardından kim ne der diye gram düşünmeyeceğim.

Ünal Karaman’ın fişini ne siyaset çekti, ne taktiksel hatalar, ne de yönetim. Ünal Karaman bu sonu kendisi hazırladı.

Ünal Karaman, Hayrettin Hacısalihoğlu görevden ayrıldıktan sonra sürekli olarak hemen hemen her girdiği ortamda yönetim hakkında konuşulmaması gereken konuşmalar yaptı.

Başkanın yaptığı açıklamayı da bahane ederek, kendisini göreve getirenleri taraftarın önüne attı.

Kesinlikle ve kesinlikle yönetim bu kadar linç edilmeyi hak etmedi.

Olay budur.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Harun Karslı
Harun Karslı - 3 hafta Önce

Ünal hoca amatörce davranış kendisini göreve getirenlerin anasına bacısına küfrettirdi. Yakışmadı hele o kap açıklamasında hakkı olmayan paranın altına imza attığını görünce yönetime tam destek kararı aldım

Ulvi tilki
Ulvi tilki - 3 hafta Önce

Tebrikler düşüncelerinize katılıyorum

Murat TÜYLÜ
Murat TÜYLÜ - 3 hafta Önce

Kimse trabzonspordan büyük değildir..ne ünal karaman ne ahmet ağaoğlu nede siz...Tepkimiz gönderiliş şeklinedir.. özellikle böyle başarılı bi sezon geçirirken hemde böyle bi kadroyla..Ünal karamanın duruşunu söylemlerini tüm spor kamuoyu bilir peki ya sizin..!

Burak AYGÜN
Burak AYGÜN - 3 hafta Önce

Satılık kalemlere inanacak değiliz sen kendine başka bir iş bul

True Legend
True Legend @Burak AYGÜN - 3 hafta Önce

Ozaman neden okuma ihtiyaci duyuyorsun senin gibi trabzospor lu olmayanin hep zoruna gider gerçekler

Necati Bahadır
Necati Bahadır - 3 hafta Önce

Ünal hocayı bulup getiren Başkan kulüp ü bu duruma getiren Başkan bu kadar sıkıntıya rağmen kızdığımız şey sene sonu bu işin çözülmesi idi yoksa ne başkanlar var neler dediler de hocalar gık diyemedi

Şükrü Çelebioğlu
Şükrü Çelebioğlu - 3 hafta Önce

Kimse kendisini trabzonzpordan ustun gormemeli.Kaldıkı heryerde ben trabzonsporluyum dıyenlerın ılk problemde bunları unuttuklarını da gorduk.Unal karaman evet kendısını severım ama mazısındede trabzonspor a cok zarar vermıstır.Onun donemındede taraftarlar gruplasmıs ve trabzonspor zarar gormustur.eger trabzonzpor bır yarısın ıcıne dahıl olmussa bundan kımsenın nemalanmasına gerek yok.trabzonzpor ve bu taraftar bunu herxaman hak edıyor.takıma taraftardan baska sahıp cıkan hıc kımse yok.herkes ıyı gun dostu olmus enufak zorda cıkıp gıderken bu davaya kendını adamıs trabzonspor taraftarı her taklımın arkasında durmustur.Bu tıcarı bır ılıskıdır ve her ıkı tarafta uzerıne dusenı yapmıstır.Unal parasını almıs ve yonetımde yaptıklarından hosnut kalmıstır.Şımdı ayrılık vaktı gelmısse herkes uzerıne dusenı yapmalı ve yolumuza bakmalıyız.Bızım sampıyonbluga ıhtıyacımız var bız buna acız ac gerısı teferruat

adali
adali - 3 hafta Önce

Transferi Ünal Kahraman mı yaptı,Kendinizi akıllı taraftarı salakmı zannediyorsunuz.Eleştidiğiniz kişialt yapıdan aldığı gençlerle takımı buraya getirdiğini unutmayın.

ismail şemşek
ismail şemşek - 3 hafta Önce

Kesinlikle yazdıklarına katılıyorum ama keşke böyle olmasaydı. Şimdi kim gelecek