Ahmet Ağaoğlu'ndan Canlı Yayında Flaş Açıklamalar

Süper Lig'in 28. haftasında Trabzonspor, deplasmanda Alanyaspor ile 2-2 berabere kaldı. Karşılaşma sonrası çıkan tartışmanın ardından Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Beyaz TV'ye açıklamalarda bulundu.

İşte Ahmet Ağaoğlu'nun açıklamaları:

Sizin yayınınızı izliyorum. Şu an alkol muayenesine giriyorum. Hayatım boyunca alkol almadım, hepsi iftira. Ölmüş anneme arkadan onun ağabeyi küfretti. Ben de ona cevap verdim, o yüzden ortalık karıştı. Konuşmanızın bitmesini bekliyorum.

Uçağı bekletiyoruz. Karakoldan ekip talep ettik, alkol muayenesine gireceğim. Anasından doğduğundan beri alkol almamış birinden kaç promil alkol çıkacak göreceğiz.

Bizim bulunduğumuz tarafa küfürler ederek gelen insan, ağabeyiymiş. Bizim bulunduğumuz bölüme kadar gelip ağza alınmayacak küfür etmesini gerektirecek ne vardı?

Yetmedi bana saha içinden küfredildi. Bu neyin savaşıdır, neyin kavgasıdır, neyin gerginliğidir? Bizim tribünden bağırmışlar maç boyu. Siz hiç mi bağırmadınız? Bizden kimse kalkıp, arkadan dolaşıp, onların tribüne gidip hakarette bulunmadı. Hüseyin hoca kimseye ağzını açmadı. Bizi bir şeylerin içine çekmeye çalıştılar, bir nebze de başarılı oldular. İnsan iftira atarken bile biraz izanlı olur. Allah'tan kitaptan bahsediyoruz hepimiz, bu yaptığı kul hakkına girer.

Bu takımın şampiyon olacağından kimsenin şüphesi olmasın.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Cevdet
Cevdet - 3 ay Önce

Sayın Ahmet Ağaoğlu, maalesef ülkemizdeki futbol süreci şike, teşvik, maniplasyon gibi nedenlerle kirletilmiştir. Bu sene sonunda artık bir karar verilmesi şart oldu. Bu kulüp, ahlaklı ve temiz bir lig oluşturulmadan lige çıkmasın. Bir deklerasyon ile bu durumu şimdiden duyurun kamuoyuna. Her yıl bu tür algı operasyonları yapılarak bu kulüp mağdur edilmekte. Maddi ve manevi olumsuzluklara reva görülmekte. Türkiye nin zencisi olma durumuna artık biz de yeter demeliyiz. Black Lives Matter...Trabzon lives matter too.

mehmet
mehmet - 3 ay Önce

size yapılanlar tamamen yanlış ama siz ve taraftarınız sütten çıkmış ak kaşık değilsiniz sayın ağaoğlu hakem hatalarıyla yenerseniz ses yok hatta ve hatta galip de gelseniz tüm ağresiflğiniz yine devem ediyor trabzon sivas maçı sanırım 5-6 yıl oldu 89 dk. galipsiniz sahaya inip sivaslı oyuncuyu seyirciniz darp ediyor.bu ne mantık siz dokunulmazmısınız alanya güzel oynadı kuralı uygulamyan hakemi deği uygulayan hakemi linç ediyorsunuz