Ali Ece Beraberliğin Faturasını O İsme Kesti

Ali Ece'den Trabzonspor yorumu: Puan kaybı tamamen Hüseyin Çimşir'e yazılır!

Ali Ece, "Trabzonspor öne geçtikten sonra topu gereğinden fazla rakibe bırakıyor. Pandemi süresinden sonra 4 oyuncunun kas sakatlığı oldu. Alnyaspor maçındaki puan kaybı belli ölçüde Hüseyin Çimşir'e yazsada bu maç tamamen Hüseyin hocaya yazılır. Önceki maçtan hiç ders alınmamış. Bu maçta ileride yeteri kadar önde üstünlük kuramadılar. 5 oyuncu değişikliği var diye her maçta 5 oyuncu değişikliği yapmak zorunda değilsin" dedi. 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Şakir Solmaz
Şakir Solmaz - 3 ay Önce

Trabzonspor iktidar eliyle tff nu eliyle biçilir gerek trab. Halkı, gerek trabzonspor yönetimi benim gibi seyrediyor 4 bakanı var sayisiz vekili var hakemlerin rezaletine ses etmiyorlar. Bilinçli biçme trabzonun şampiyonluğunu hiç bir akape li istemiyor. Varsa yoksa başaksehirin şampiyonluğunu istiyorlar. Bir kere ilahiniz sizin şampiyon olmanızı istemiyor istese mhk ine bu rezalete son verin der. Varsa yoksa kıdem tazminatı, baroların nasıl etkisiz hale getiririz birtek onu düşünüyor

murats
murats @Şakir Solmaz - 3 ay Önce

uydurma. başakşehir şampiyon yapılmak istenseydi şimdiye 5 kez şampiyon olmuştu! ts'yi şampiyon yapacak berat albayrak diyenlerden farkın yok. ts'ye en düşman parti cehapedir. halk tv'de 2011'de yaptıkları yayınları unutmadık. ak partinin işi gücü yok senin şampiyonluğunu nasıl engellerim diye mi uğraşacak? ak parti bu işlere müdahil olsaydı fener, bjk, gs dışında hiçbir takım şampiyonluğa oynayamazdı, bak olamazdı demiyorum oynayamazdı bile. çünkü en çok taraftar bu üç takımda ve bunların haricindeki takımlar engellenirdi başakşehir dahil. başakşehirin şampiyon olmasının ak partiye getirisi yok. ak partinin yaptığı stadyum ts'ye çağ atlattı. 2011'de de hiçbir aklı başında siyasetçi fener taraftarını karşısına almazdı, tsli olarak diyorum bunu. çünkü fener taraftarının gözü dönmüştü senin gibi. futbol camiasının çoğu ak parti düşmanlarından oluşuyor yöneticisinden gazetecisine, teknik direktöründen futbolcusuna, tff'sinden mhk'sine kadar. bizim ALLAH'tan başka ilahımız yok senin varsa onu bilemem.

Recep Bakırtaş
Recep Bakırtaş - 3 ay Önce

Trabzonspor kötü oynuyor . Evet Hakemlerde kötü . Belediye Başkanı Metin Genç , Divan Kurulu Başkanı Ali Sürmen ile Baro Başkanı Sibel Suiçmez’in çıkışları da takımın motivasyonunu bozmuştur . Adeta kötü oynamalarına bahane hakemler olmuştur .

Deniz ödemir
Deniz ödemir - 3 ay Önce

Bütün sorumlu Başkanı bir ha bulamadı yazıklar olsun bir sene böyle giti