ALİ KOÇ GÖZTEPE TRİBÜNLERİNİ FENA DOLDURMUŞ!

Trabzonspor’un Göztepe deplasmanında çok sayıda eksik futbolcuya ve karşısında özel olarak hırslanmış bir takıma karşı aldığı galibiyet çok değerliydi.

“Trabzonspor şampiyon olacak” sözünün altını, iyi başlayamadığı maçta aldığı 3 puan ile de sağlamlaştırdı.

Göztepe Trabzonspor karşılaşmasında Göztepe tribünleri 90 dakika boyunca takımı ateşledi. Hakemi baskı altına almaya çalıştı. Localar seyirciler ile değil taraftarlar ile doluydu. Takımı ciddi anlamda ateşlediler.

Karşılaşmanın ikinci yarısında muhteşem performans sergileyen Abdülkadir Ömür sahneye çıktı ve yaptığı asist ile takımı öne geçirdi.

Buna rağmen Göztepe tribünleri takımı ateşlemeye devam etti.

Hakemin bu atmosferden etkileneceği ve ligin ilk 7 haftasında izlediğimiz senaryoyu tekrar sahnede göreceğimizi düşünmeye başlasam da, karşılaşmanın hakemi skora etki yapacak bir hata yapmadı. Göztepe’nin aleyhine sadece 1 taç kararı hatalıydı.

Göztepe Teknik Direktörü Nester El Maestro, karşılaşma boyunca eyyamcılık yaptı. O da tribüne gönderilmeliydi.

Gelelim Göztepe taraftarının neden olur olmadık her pozisyonda hakeme isyan etmesine…

Trabzonspor’un Fenerbahçe karşısında aldığı haklı galibiyete kılıf arayan Ali Koç, karşılaşma sonrasında sanki Trabzonspor maçı hakem ile kazanmış gibi bir algı operasyonuna başladı.

Bu operasyonun etkileri Göztepe tribünlerine fazlasıyla yansımış olsa gerek!

Demem o ki, Ali Koç Göztepe tribünlerini sağlam doldurmuş!

Ligin 10. Haftası geride kalırken, çok sayıda hakem hatasına maruz kalarak puan kaybı yaşayan Trabzonspor art niyetli bir yönetim sergilenmeyince puan almaya devam ediyor.

Tebrikler Fırtına… Sen sert estikçe Trabzon’da yaşamak keyif veriyor.

*-*-*-*

Trabzon Alesha Otel’in müdürlüğünü yapan Ersoy Çakıroğlu.

Çok değerli bir büyüğümdür. İzmir yolculuğu öncesinde kendisiyle yaptığımız sohbeti kaleme almak istedim.

- Abi işler nasıl gidiyor.

- Kardeşim Trabzonspor galibiyet aldıktan sonra otel doluyor.

- Nasıl yani abi? Maça gelen gitmiyor şehirde mi kalıyor?

- Kalanlar da oluyor. Haricinde gelenler de oluyor. Şehir dışından çok sayıda pazarlamacı geliyor.

- Ne alakası var ki abi.

- Trabzonspor’un kazandıkları hafta sonrasında hangi kapıyı çalsalar, ürün satışı yapabiliyorlarmış. Esnafın yüzü gülüyor, alışverişleri çok rahat oluyormuş. Trabzonspor’un kaybettiği haftalarda ise hangi kapıyı çalsalar firma sahiplerinin yüzünden düşen bin parça oluyormuş. Dolayısıyla bu durum alışverişi de olumsuz yönde etkiliyormuş.

İşte durum bundan ibaret.

Bir şehir düşünün Trabzonspor ile yatıyor Trabzonspor ile kalkıyor.

Bu şehir şampiyonluğu herkesten çok istiyor ve hak ediyor.
 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Selim Kuşçu
Selim Kuşçu - 1 ay Önce

Trabzonspor'un yıllardır sıkıntısı aynı. 3 büyütülmüşler Trabzonspor ne zaman şampiyonluğa oynasa Trabzonspor'a karşı algı operasyonu yapıyorlar. Bunu sadece Fenerbahçe yapmıyor. Bu konuda sadece Fenerbahçe'ye yüklenmeyin.

Türkay
Türkay @Selim Kuşçu - 1 ay Önce

Ligde her sezon aynı olaylar,algılar dönüyor. biz sadece şampiyonluğa oynadığımız sezonlarda bunu fark ediyoruz. Dolayısıyla stres yapacak bişey yok, algılara yenik düştüğümüz zamanlar çok eskilerde kaldı. Artık gözümüz açıldı, çok daha profesyonel ve uyanığız.

Türkay
Türkay - 1 ay Önce

her faulleri sarı kartlıktı, çok ama çok sert oynadılar. Tribünler sürekli Trabzon dışarı diye bağırdı, kötü oynasak da galip geldik: şimdi göztepe yAllah kümeye!

Üni Trabzon Ege
Üni Trabzon Ege - 1 ay Önce

İzmir de yaşayanlar bilir Göztepe seyircisi çoğunlukla Galatasaraylıdır. Kulübün kurulduğu yerler GS kalesidir. Renklerde aynıdır zaten. Trabzonspor dan hoşlanmazlar. Hamsi kafa derler. Ali Koç da algı çalışması yaptıktan sonra havayı bilerek gerdiler. Trabzonumuzun gerçek dostu Karşıyaka dır. KSK Her zaman ağırlarlar bizi. 2011 şampiyonu Trabzonspor diye pankartla maça çıkmışlardır. Bizans takımı tutmazlar.

Osman Kurt
Osman Kurt - 1 ay Önce

Adam sanki şampiyonluk kaybetmiş gibi son düdük de ağlıyor kalecisi ama hepinizi Allah cc izniyle yeneceğiz ve şampiyon olacağız