Ali Aydemir"Güveni Boşa Çıkarmadım"

1922 Konya müsabakasında takımımızın iki golüne imza atan Ali Aydemir duygularını medya merkezine anlattı.

Ali Aydemir"Güveni Boşa Çıkarmadım"

Ali Aydemir; Öncelikle çok mutluyum. Tarifi yapılamayacak bir mutluluk yaşadım. Eski takımıma karşı oynadım. Konya’dan oynamadan ayrılmıştım. Çok iyi motive oldum. Her iki takımında puana ihtiyacı olduğu bir müsabakaydı. 1922 Konya kümede kalma savaşı veriyor. Biz ise yukarılara tırmanmak ve play off’un içindeki takım olmak istiyoruz. Kısaca iki takımında puana ihtiyacı vardı. Eski takımıma karşı iki gol atıp galibiyette pay sahibi oldum. Futbolun güzel yanı da bu olmalı. Beni izlemeye gelen sevdiklerimin stadyumdan mutlu ayrılması, bana şans veren hocamı mutlu etmem, tarif edemeyeceğim mutluluktu. Bulduğum forma şansını iyi değerlendirdim. Şimdi çok çalışıp arkasını getirmek istiyorum. Şans kapımı çaldı içeriye girdim. Şimdi içeride kalmak için mücadele edeceğim”

Hedefimiz var diyen oyuncumuz Ali Aydemir” Takım olarak hedefimiz var. Play off’lara kalmak istiyoruz. Şartların zorluğunu biliyoruz ve onları başarmak için mücadele edeceğiz”

YORUM EKLE
YORUMLAR
omer
omer - 9 ay Önce

Bu haberi kim yaptıysa lütfen kovun çünkü hiç mi hiç hak etmiyor bu işten ekmek yemeyi. Bu hangi takımın topçusu oynadığı takım ile ilgili hiç bir şey yok şaka gibisiniz

SIRADAKİ HABER