Nereden Nereye 1461 Trabzon!

Yıllar önce Trabzonspor’a oyuncu kazandırması için kurulan ve bir dönem 1. Lig’e kadar yükselen 1461 Trabzon gerilemeye devam ediyor.

Nereden Nereye 1461 Trabzon!

Gösterdikleri performansla hayal kırıklığı yaratan Karadeniz ekibi şu anda 3. Lig 3. Grup’ta kümede kalma savaşı veriyor.

Fırtına’nın tam 19 futbolcusunu gönderdiği Trabzon temsilcisinin kümede kalmak adına cumartesi günü Kocaeli deplasmanından mutlaka galibiyetle ayrılması gerekiyor. Ancak 1461 Trabzon için kazanmak da yeterli değil.

Bordo-Mavililer’in ligde kalması için aynı puanı paylaştığı Golcük ve Cizrespor’dan birinin de son hafta puan kaybetmesi gerekiyor.

YORUM EKLE
YORUMLAR
ersoy yıldırım
ersoy yıldırım - 10 ay Önce

Biz gurbetten sizleri takip ediyoruz. Sizler haber yapıyoruz diye site kurmuşsunuz. Lütfen istirham ediyorum yaptığınız işe saygı gösterin. 1461 Trabzon kazanırsa diğer takımların alacağı sonuçlar onu ilgilendirmiyor.

gökhan
gökhan - 10 ay Önce

1461 in futbolcularıyla kırılu takım olan hekimoğlu nasıl şampiyon oluyorda bu takım bu hale düşüyor yanlış transferler mi var. yoksa sorumluluktan kaçınma mı?

Trabzonsporlu
Trabzonsporlu - 10 ay Önce

3. ligden düşen bir takımın oyuncuları asla Trabzonspor için pilot kulüp olamaz. Bu takımda oynayan oyuncular yetenekli olsalar 3. ligden düşmezler.

oguzhan
oguzhan - 9 ay Önce

TRABZON TAKIMLARI HEP MAL 1 TANESI LIGTE SAMPIYON OLAMAZ 1 TANESI BAL'A DÜŞER :D OYUZDEN ŞŞŞŞŞŞŞşşşşŞŞşşşş 1 - 2 - 3 CİMBOM BOM ŞAMPIYON GALATASARAY

SIRADAKİ HABER