Kategoriler

HaberTS - Trabzon Haber Sitesi - Trabzonspor Haberleri

Ağaoğlu'nun 6 Futbolcu İsteği

Ahmet Ağaoğlu'ndan altyapı hocalarına mesaj: ''6 oyuncu istiyorum!''

Kulüp olarak yeni Abdülkadirler yeni Yusuflar çıkartmak zorunda olduklarını söyleyen Başkan Ahmet Ağaoğlu, “Devre arası kampında U21, U19 ve U17 takımlarından 2’şer genç yetenek görmek istiyorum”dedi.

Bir yandan ekonomik sıkıntıları aşmaya çalışan, diğer yandan zorlu lig maratonundaki takımın sorunlarını çözmek için uğraş veren Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, altyapıyla da yakından ilgileniyor. Özkaynak düzenine geçişin önemine her fırsatta vurgu yapan Başkan, geçtiğimiz günlerde altyapı hocalarıyla bir toplantı gerçekleştirdi. Trabzonspor’un U21, U19 ve U17 takımlarından 2’şer futbolcuyu devre arası kampında görmek istediğini ileten Ağaoğlu, yeni Yusuflar, yeni Abdülkadirler çıkartmalarının şart olduğunu söyledi. Trabzon’un kendi bünyesinden yıldızlar çıkartarak daha kolay düzlüğe ulaşabileceğini vurgulayan Başkan Ağaoğlu şöyle devam etti:

‘Transferle olmaz’

“Sürekli futbolcu transfer ederek bir noktaya varamayız. Geçmiş, zaten bunun kötü örnekleriyle dolu. Hem taraftarın aidiyetini artırmak hem de izlediğimizde ‘işte bizim takımımız’ diyebileceğimiz bir Trabzonspor için altyapı reformu olmazsa olmaz. Sadece Trabzonspor’un da değil, Türk futbolunun kurtuluşu orada. İnanıyorum ki altyapıdan düzenli futbolcu çıkartacağız.”

Yorumlar

Fırtına 10 Ay Önce

Bakıyorum da gençlere hep Yusuf ve Abdülkadir örnek gösteriliyor. Tamam ikisinde yakın zamanın parlayan oyuncuları eyvAllah lakin gençlere Hami, Ünal, Cemil gibi takımı sahiplenen mücadele eden insanları örnek gösterin ki bugün yarın şimdiki örnek gösterdiğiniz insanlar parasız top oynamadılar demesinler. Tamam bu işte para kazanarak oynuyorsun bu gerçek ki bu zamanda parasız olmuyor ama en azından takımı sahiplenme duygularını benimsesinler. Yorumu mu yanlış anlaşılmasın kimseyi kötülemek istemedim ama bir Trabzonspor taraftarı olarak duygularımı söylemek istedim. Saygılar..

Zekeriya 10 Ay Önce

InsaAllah baskan, Allah yardimcin olsun.

swiss31 10 Ay Önce

Al sana yetenek alper keskin daha 15 yasinda ama isvicrenin büyük takim alt yapisinda oynuyor fc glattbrugg da fc zürich,grashoppers,basel gelisimini takib ediyor isterseniz gelin bakin nasil bir oyuncuymus 3 sene sonra ingiltereye gider sizde avucunuzu yalarsiniz cocuk hemde akcaabatli bilginize..

Daha Fazla Haber
TRANSFER HABERLERI
Halil Dervişoğlu Transferinde Üzücü Gelişme!
TRABZONSPOR
"Trabzonspor Mecbur Kaldı"
TRABZONSPOR
Barcelona'nın Yeni Yıldızının Trabzonspor Sözleri
TRANSFER HABERLERI
Yusuf Erdoğan Yeni Takımının Formasıyla Poz Verdi
TRABZONSPOR
Ünal Karaman Tam Gün Mesai Yapıyor
TRABZONSPOR
Trabzonspor'da 1 Ayrılık Daha
GÜNDEM
Samsun merkezli change operasyonu: 17 gözaltı
GÜNDEM
AB'de lider arayışı krize dönüşüyor
GÜNDEM
Rusya'da 6,6 büyüklüğünde deprem
GÜNDEM
TSK'dan Anıtkabir açıklaması