Kategoriler

HaberTS - Trabzon Haber Sitesi

Mehmet Ali Yılmaz'dan çok sert sözler

Trabzonspor eski başkanlarından Mehmet Ali Yılmaz, Muharrem Usta, Burak Yılmaz ve Matus Bero'dan kaynaklanan transfer yasağı için ağır değerlendirmelerde bulundu!

Radyospor'dan İlker Koç'un sorularını cevaplayan Mehmet Ali Yılmaz'ın sözlerini sizler için derledik!

İşte o açıklamalar:

''Transfer yasağında ihmal olduğu ortada, Matus Bero'nun ödemeleri yapılmamış idari ve yönetimsel zaafiyet var. Daha başka şeyler de duyuyoruz İngiltere'de bir menajerle yakışıksız işler olduğunu duyuyoruz bu güzel olmuyor.

Yönetimde zaafiyet var, Burak Yılmaz'a laf geçmiyor hocanın sözü geçmiyor, futbolcuna laf geçmezse nasıl başarılı olacaksın.

Yönetim zaafları var yani idari problemler yaşanıyor bu hocayı da olumsuz etkiliyor.

Çok sorumsuz bir borç var, borc çok artmış durumda üstelik başarı da yok. Adaylık başka bir şey bence bütün delegeler kulübü sahiplenmeli, geçmişte görev almış insanlarda destek olsunlar bazı kriterler getirip hep birlikte yönetelim.

Ben artık yoruldum, bu kadar borcu ödemek çok zor, bu borç gerçek mi yoksa şişirilmiş bir borç mu bunu tespit etmek gerekiyor. Böyle yöneticilik olmaz.

Bence kulüpün açıklamasında anlatım eksikliği var, borç ödendiyse kendileri gidi direkt bildirmeliler ama transfer yapmayacaklarsa bir şey yapmaya gerek yok.

Bu ceza kaldırılsa bile transfer yapabilecek bir durum olması gerekiyor. Transfer yapılmayacaksa Rıza Çalımbay'ın da yapabilecek bir şeyi yok.

Ben eski bir başkan olarak diyorum ki; ilk olarak yönetim otoriter olmalı ve sonra çalışanlar ve futbolcular üzerinde egemen olmalılar. Bizim çok iyi takımlarımız belki olmazdı ama disiplinli olurdu, bizim önümüze kimse önünü iliklemeden gelemezdi. Ben başkanlığım döneminde asla saygısızlık yapılmasına izin vermezdim.

Ben taraftarlarımızın takıma sahip çıkması gerektiğini düşünüyorum. İnce eleyip sık dokumalılar, yönetim parçalanıyor, kongre de parçalanırsa bu kötü olur. Hep birlikte bu borcu ödemek için çalışmalıyız.'' (AJANSSPOR)

Yorumlar

Tevfik 7 Ay Önce

Geldi felaket tellalı kotu gün dostu sen şike içinde yok demistin zaten trabzon kotu gitsin de ben konuşayım diyen başka biri yoktur

Ofli78 7 Ay Önce

Sen çok egemendir ya yamyam dedin adama

fenasi 7 Ay Önce

yazıklar olsun size,bu nasıl yönetim,,ceza aldığın oyuncuya bakk,matus bero,,bu adamın yüzünden ceza aldınız ya ,,mahv ettiniz TS yi, ofluu 78 ; M,ali yılmaz ın sana borcu mu var,ama TS ye ceza aldırmadı,,FB maçını hatırla,,hocası trabzonda kendini yere attı taş geldi diye,halbu ki taş atılmamış tı,,şimdiki başgan ın olsay dı,öyle bir olay karşısında TS nin sahası ömür boyu federasyon tarafın dan kapatılırdı,sen hatırlamasın belki abilerine sor bu olay nedir diye,,

konuşa bak 7 Ay Önce

adam mısın sen mafya bozuntusu

LAZO 7 Ay Önce

YAMYAMA YAMYAM DEMESEYDI BIZI 1983-1984 DE SAMPIYON YAPAMAZDI....

Daha Fazla Haber
TRABZONSPOR
Trabzonspor Yine Parlattı
TRABZONSPOR
İki Futbolcu Ek Çalışma Yaptı
TRABZONSPOR
Rodallega Hız Kesti
SPOR
Süper Lig’de 6. hafta hakemleri açıklandı
AYDIN
Akdeniz’e özgü yerel bir endemik bitki türü keşfedildi
AYDIN
Tatilciler kirletti, onlar temizledi
MUĞLA
Caretta Carettalar için 15 kilometre kulaç attı
ASAYİŞ
Markete müşteri kılığında gelen telefon hırsızı kamerada
DİYARBAKIR
Diyarbakır’da belediyeden tasarruf tedbiri: Karpuz Festivali iptal edildi
ZONGULDAK
2018 yılı mali destek programı eğitimleri gerçekleştirildi