Kategoriler

HaberTS - Trabzon Haber Sitesi

Trabzonspor O Engeli Açtı

Ertuğrul Doğan: 'Trabzonspor'un lisansa engel borcu kalmadı

Trabzonspor Kulübü Başkan Yardımcısı Ertuğrul Doğan, 'Trabzonspor yönetim kurulu, bugün itibarıyla toplamda 40 milyon lirayı bulan ödeme gerçekleştirerek kulübün yeni sezon öncesi lisans almasına engel tüm borçlarını ödedi' dedi.

Trabzonspor'un projeler ve finansman komitesinden sorumlu başkan yardımcısı Ertuğrul Doğan, "Trabzonspor yönetim kurulu, bugün itibarıyla toplamda 40 milyon lirayı bulan ödeme gerçekleştirerek kulübün yeni sezon öncesi lisans almasına engel tüm borçlarını ödedi." dedi.

Doğan, yaptığı açıklamada, Trabzonspor Kulübü'nün, uzun zamandır UEFA Finansal Fair Play ve Türkiye Futbol Federasyonu'nun (TFF) mali kriterleri nedeniyle sıkıntı yaşadığını anımsattı.

Bordo-mavili kulübün geçmişte sözleşmeleri feshedilen bazı isimlere 30 milyon liralık ödemeyle karşı karşıya kaldığını ifade eden Doğan, şunları kaydetti:

"Bu konuda uzun zamandır uğraş veren Trabzonspor yönetim kurulu, bugün itibarıyla hem bahsi geçen isimlere, hem de geçmişten alacakları bulunan isimlere toplamda 40 milyon lirayı bulan ödeme gerçekleştirerek kulübün yeni sezon öncesi lisans almasına engel tüm borçlarını ödedi. Kulübümüz çok önemli bir sorumluluktan kurtuldu. Trabzonspor'un lisansa engel borcu kalmadı. Gerekli ödemeler yapıldı."

Yorumlar

ask_in 3 Ay Önce

haber yapmak için haber yapılmaz.biraz emek biraz özveri ; bir kere 40 değil 140 milyon lira ikincisi her cümlede bunu belirtmek zorunda değilsiniz.elinizde done var oradan bir şeyler yazabilirsiniz.

Daha Fazla Haber
FUTBOL
TSYD Tabzon'dan Futsal Turnuvası
SİİRT
Kızılay’dan annelere yardım paketi ve bebek arabası
MUĞLA
Narkotik Tır’ına yoğun ilgi
ERZURUM
İŞKUR üniversite mezunlarına mesleki deneyim kazandırıyor
GENEL
Siber Güvenlik Uzmanı Prof. Dr. Alkan: "Siber ordularımızı oluşturmamız son derece önem arz ediyor"
VAN
İpekyolu Belediyesi, Van Gölü’nün sırlarını birlikte keşfedelim” sloganıyla dalgıçlık kurslarını başlattı
SPOR
Altay 3185 gün sonra Karabük’te sahne alacak
TRABZONSPOR
Yusuf Yazıcı'nın Performansı Neden Düştü
UŞAK
Uşak’ta yakalanan kaçak tütünler imha edildi
ASAYİŞ
İki kardeşin otomobilleri çarpıştı: 9 yaralı