Kategoriler

HaberTS - Trabzon Haber Sitesi

Trabzonspor Yönetimi Kongre Kararı Aldı

Trabzon'da bu akşam flaş gelişme yaşandı

Trabzonspor Kulübü olağanüstü seçime gitme kararı aldı. Başkan Muharrem Usta ve yönetimi bugün toplandı ve oy birliğiyle kongreye gidilme kararı aldı. Kongre Nisan ayının ilk haftasında yapılacak.

Trabzonspor Kulübü ligin bitimine 10 hafta kala olağanüstü seçimli kongre kararı aldı… Bordo mavili kulübe bugün FIFA’dan 1 yıl transfer yasağı getirilmişti. Kongre Nisan ayının ilk haftasında yapılacak. Seçilecek yönetim Aralık ayındaki olağan kongreye kadar görev yapacak. Başkan Muharrem Usta’nın aday olup olmayacağı henüz netlik kazanmadı.

Yorumlar

engin 7 Ay Önce

Burada yazanlar ve yazacak olanlar. İHO başkanken M.Usta peşine düştüler. Usta başkanken bi başkasının. Sadri Ş. başkanken bir sürü yazdılar konuştular. şimdi Sadri Başkan değerli oldu. Bu camianın sorunu hiçbirşey bilmeyen taraftar, yöneticiler, medya... yada herşeyi bilen ama kötüye kullananlar.

hami 7 Ay Önce

parası olan gelsin. 3 büyüklere denk değerde kadro kurabileceğim diyen gelsin. bize şahinin ferrarileri geçmesini bekletmesinler her sene olduğu gibi.

Trabzonsporlu 7 Ay Önce

Benim anlamadığım olağan kongreler niye Aralık ayında yapılıyor, Mayıs aylarında yapılsın olağan kongreler ve seçilen yönetim rahatça kadrosunu kurabilsin.

Daha Fazla Haber
TRABZONSPOR
ŞENOL GÜNEŞ'TEN BAŞKASI YALAN
TRABZONSPOR
Göztepe Maçına Damgasını "VAR" Vardu
TRABZONSPOR
Biri Tuttu Diğeri Attı
TRABZONSPOR
Hacısalihoğlu'ndan Onur Açıklaması
TRABZONSPOR
İki İsim İlk Defa 11'de Başladı
TRABZONSPOR
Onur'un Sözlerina Ünal Karaman'ın Cevabı
GAZİANTEP
Şehitkamil’in çevre projeleri vatandaşa anlatıldı
ASAYİŞ
Adıyaman’da fuhuş operasyonu: 7 gözaltı
İZMİR
Üç yeni sakin şehir geliyor
ERZURUM
ETSO’dan üyelerine yeni “Kobi Destek Kredisi”