Antalya’da Akşam Saatlerinde Korkutan Yangın

Antalya’nın Muratpaşa ilçesinde akşam saatlerinde korkutan bir yangın yaşandı. Evinin yandığını gören baba çocuğunun içerde olduğunu düşününce çılgına döndü. Sonrasında evin boş olduğu ortaya çıktı ve hem baba, hem de mahalleli rahat bir nefes aldı.

Antalya’da Akşam Saatlerinde Korkutan Yangın

Yeşildere Mahallesiki bir müstakil evde saat 19.00 sıralarında çıkan yangın büyük bir paniğe sebep oldu. O sırada evin sahibi olan İbrahim Alkış babasının evinde yemek yiyordu. Yemekten sonra iki çocuğu birden dışarıya oyun oynamaya çıkmıştı. Yangının başlamasıyla birlikte babasının evinden fırlayan ve çocuklarını arayan İbrahim Alkış bir çocuğuna ulaştı fakat uzun süre diğerine ulaşamadı. Çocuğunun eve girmesinden şüphelenen baba büyük bir korku ve panik yaşadı. Çevredekiler kendi imkanlarıyla yangını söndürmeye çalışırken kısa sürede itfaiye ekipleri geldi.

Antalya İtfaiyesi yangına müdahale etti ve içerde kimsenin olmadığını tespit etti. Baba bu haberle rahatladıktan sonra yeniden çocuğunu aramaya koyuldu. İtfaiye’nin bölgeye zamanında gelmesiyle birlikte yaşanan hasar minimuma indirildi. Yangının neden çıktığı şu an için bilinmiyor. Olay yeri ekiplerinin yapacağı detaylı araştırmadan sonra yangının çıkış sebebi ya da bir kundaklama olup olmadığı netlik kazanacak.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER