Menderes Türel’den Mehmetçiğe destek

Kumluca’da Devlet Hastanesi Başhekimi Ayşegül Alkan’ın Komite Başkanlığını yaptığı bir grup kadın tarafından “Haydi Bir pakette Sen Gönder Türk Askerine Destek Ol” kampanyasına Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel’de...

Menderes Türel’den Mehmetçiğe destek

Kumluca’da Devlet Hastanesi Başhekimi Ayşegül Alkan’ın Komite Başkanlığını yaptığı bir grup kadın tarafından “Haydi Bir pakette Sen Gönder Türk Askerine Destek Ol” kampanyasına Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel’de destek verdi.

Finike ve Kumluca İlçelerinde çeşitli açılış ve incelemelerde bulunan Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, aralarında AK Parti Kadın Kolları Başkanı Esin Tümer, MHP Kadın Kolları Başkanı Tuğba Dalgıç, Kumluca Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya’nın Eşi Azime Çetinkaya’nın da bulunduğu Kumlucalı kadınların düzenlediği “Haydi Bir pakette Sen Gönder Türk Askerine Destek Ol” standını da ziyaret etti. İki ayrı stanttan iki ayrı paket alan Başkan Türel Kampanyaya destek verdi. Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, gösterdikleri duyarlılıktan dolayı Kumlucalı kadınları kutladı. 9 Şubat Cuma Gününe kadar sürecek olan kampanya sonrası içlik, bere ve eldivenden oluşan paketler Afrin’deki Mehmetçiklere gönderilecek.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER