Kopenhag Trabzonspor Maçını Canlı Yayınlayacak Kanalların Listesi Kopenhag Trabzonspor Maçını Canlı Yayınlayacak Kanalların Listesi

Trabzonspor'da teknik direktör Abdullah Avcı'nın ekibinde yer alan yardımcı antrenörler Egemen Korkmaz, bordmavili takıma veda etti. Korkmaz'ın ayrılığını Anastasios Bakasetas sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile duyurdu.


"İnanılmaz bir kişi"
Yunan oyuncu paylaşımında, "İnanılmaz bir kişi. Fantastik karakter. Her şey için teşekkürler Egemen Korkmaz" ifadelerini kullandı.

Ayrılık nedeni ailevi
Bilindiği üzere, daha önce basında yer alan habere göre Egemen Korkmaz'ın ayrılık isteğini teknik direktör Abdullah Avcı'ya ilettiği iddia edilmişti. Korkmaz'ın ailesine yeterince vakit ayıramadığı için böyle bir karar aldığı öğrenildi.

3 takımda çalıştı
2019 yılında futbolculuk kariyerini noktaladıktan sonra ilk antrenörlük deneyimini Denizlispor'da Mehmet Özdilek'in yardımcısı olarak yapan Egemen Korkmaz, yine Özdilek'le Erzurumspor da ve son olarak Abdullah Avcı'nın ekibine katılarak Trabzonspor'da görev yaptı. (Ajansspor)