Ayvalık’ta Nerede Kalınır?

Ayvalık eşsiz denizi ve tarihi yapısı ile son derecede ön planda olmaktadır.

Ayvalık’ta Nerede Kalınır?
banner818

Bir turizm cenneti olmasından kaynaklı olarak da Ayvalık konaklama seçenekleri de her keseye uygun imkanları ile ortaya çıkabilmektedir. Ancak Ayvalık’ta kalmak isteyen kişilerin de bu konuda etkili bir tercihte de bulunmaları gerekiyor. Örneğin Ayvalık içerisinde ciddi bir otopark sıkıntısı olmasından dolayı otoparkı bulunan otellere yönelmeleri kendileri için avantaj sayılabiliyor.

Ayvalık’taki otellerin bir diğer çarpıcı özelliği ise çocuk misafir adı altındaki kişileri hiçbir biçimde otele kabul etmemesi olarak görülebiliyor. Bunun sebebi olarak ise 14 yaşının altındaki çocukların gürültü yapacağından dolayı bu tip tesislere kabul edilmeyeceği yönünde açıklamalar yapılıyor. Bu yüzden de otel tercihi konusunda girişimlerde bulunacak olan kişilerin çocuk ve ilave yatak seçeneklerine dair bilgileri iyice araştırmaları gerekiyor. Ayvalık kalınacak yerler içerisinde bu şekilde hareket etmeleri halinde de en doğru tercihi yapabilmeleri durumu da ortaya çıkabiliyor.

Ayvalık içerisinde lüks içerikli birden fazla otel bulunmaktadır. Ayvalık otel önerileri içerisinde ortaya çıkan bu tip işletmeler müşterilerini fazlasıyla memnun edebilmektedir.

Hotel Musho

Ayvalık’ın önemli npoktalarından bir tanesi olan Sarımsaklı Plajı’na oldukça yakın olan Hotel Musho;İ deniz kaynaklı bir tatile çıkmak isteyenler için en ideal tercih olarak göze çarpıyor. 4 yıldızlı bu otel aynı zamanda açık büfede kahvaltı öğle yemeği ve akşam yemeği  seçenekleri ile muazzam bir hizmet sağlayabiliyor. Fiyat olarak ise butik otellerle eşdeğer bir yapıda bulunan Hotel Musho; ulaşım konusunda da herhangi bir sorun yaratmıyor.

Bacacan  Otel:

4 yıldızlı bir diğer işletme olan Bacacan Otel; Ayvalık sahili içerisinde bulunuyor. Buotel hakkında dikkat edilmesi gereken tek nokta ise çocuk konaklamacılar için ekstra ücret talep edilmesi.

Kidalyo Otel:

Ayvalık sahilinde bulunan bu otel oldukça uygun fiyatları ile gidilebilecek noktalar arasında.

Egesade Hotel:

Konaklama fiyatı bakımından son derece uygun olan bu otelde çocuk misafir kesinlikle e kabul edilmiyor.

Butik Sizmahan:

Ayvalık merkezde olan bu otel de son derecede ekonomik olarak göze çarıyor. Ancak bu otel içerisine de çocuk kabul edilmiyor.

Elisa Hotel:

3 yıldızlı bir otel olarak Elisa Hotel; oldukça uygun fiyatlara sahip. Aynı zamanda da 6 yaş altı grubu da ücretsiz bir biçimde konaklayabiliyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER