Taraftar Harekete Geçti

Trabzonspor Basket taraftarı Twitter üzerinden takımlarının geleceği için çağrıda bulundu.

Taraftar Harekete Geçti

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi’nde yeni sezonun başlamasına iki haftadan biraz uzun bir süre kaldı ancak ligimizin ekiplerinden Trabzonspor Basket’in yeni sezondaki akıbeti belirsizliğini hâlâ koruyor.

Basketbol Süper Ligi’nin resmi kayıtlarına göre bordo-mavili takımın henüz gelecek sezon için kadrosunda herhangi bir oyuncusu bulunmadığı gibi takımın ligde mücadele edip etmeyeceği bile belli değil.

Sezon içerisinde yaşanan mali sorunların ardından Trabzonspor Spor Kulübü ile Trabzonspor Basketbol Kulübü markaları birbirinden ayrılmış ve taraftarlar takımlarına destek çağrılarında bulunmuşlardı.

Bununla birlikte bu anlamda henüz elle tutulur bir gelişme yaşanmamış olması bordo-mavili renklere gönül veren taraftarlar ile basketbolseverleri bir kez daha harekete geçirdi. Sosyal medya platformu Twitter üzerinden bir hashtag kampanyası başlatan taraftarlar, “Trabzon Basket Bu Sevda Bitmez” sloganı ile yetkililere çağrıda bulundu.

Trabzonspor, geçtiğimiz sezon Basketbol Süper Ligi’nde bitime birkaç hafta kala küme düşme tehlikesini tamamen atlatmış ve sezonu 13. sırada tamamlamıştı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Yorum
Yorum - 2 yıl Önce

Kapansın,kulüp o kadar kötü yonetildi ki devam ederse daha kötü olacak,alınan hiç bir oyuncunun parası ödenmedi lige devam etmesi için onların alacaklari ödenmeli Trabzonspor bekleniyorsa çok beklerler yardımci olamaz en hayırlisi kapatilması taraftar istiyorsa konuşmayacak para verecek yinede olmaz.Abikoğlu nerde ? Basket takımını ne hale getirdi nasılolsa para cebinden çıkmıyor.

SIRADAKİ HABER